loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Iontex Multi Drink Liquid - Extrifit

Iontex Liquid od firmy Extrifit je iónový nápoj, ktorý vám dodá potrebnú energiu, vitamíny a minerály.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Univerzálny športový nápoj, ktorý môžete piť pri športových výkonoch rôzneho charakteru - ako pri cvičení vo fitness centre , tak pri vytrvalostnom tréningu či pri akejkoľvek inej pohybovej aktivite. Obzvlášť vhodný je pre športy, ktoré majú dlhšie trvanie alebo pri ktorých dochádza k väčším stratám tekutín potením. Iontex Liquid vám zabezpečí dostatočnú hydratáciu, energiu a potrebné vitamíny a minerály.

Iontex Liquid obsahuje ako zdroj energie glukózovo-fruktózový sirup doplnený o 1 000 mg karnitínu, látku tradične používanú v športovej výžive a vyvážený komplex 6 potrebných minerálov a 10 vitamínov zostavený logicky podľa denných odporúčaných dávok (RHP).

Výhody:

  1. Vitamíny a minerály
  2. L-karnitín
  3. Žiadne chemické farbivá
  4. Výnimočne lahodná chuť

Dávkovanie

Užívajte 20 minút pred tréningom a v jeho priebehu. Rozrieďte 10 ml alebo 20 ml (podľa chuti) v 500 ml vody. Nápoj je určený na priamu konzumáciu. Maximálna denná dávka je 20 ml.

Tabuľka nutričných hodnôt

Priemerné výživové hodnoty: v 100 ml
Energetická hodnota 1 694 kJ/403 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 93 g
z toho cukry 71 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 1,51 g
Voľné aminokyseliny
L-karnitín fusion
L-karnitín báza 1 000 mg
Matrix minerálov:
Fosfor (Dihydrogenfosforečnan draselný) 175 mg
Horčík (Citran horečnatý) 300 mg
Sodík (Citran sodný, chlorid sodný) 602 mg
Draslík (Citran draselný, dihydrogenfosforečnan draselný) 500 mg
Vápnik (Mliečnan vápenatý) 200 mg
Chloridy (Chlorid sodný) 568 mg
Matrix vitamínov:
Vitamín B1 (Tiamín mononitrát) 3,3 mg
Vitamín B2 (Riboflavín) 4,2 mg
Vitamín B3 (Niacínamid) 48 mg
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 18 mg
Vitamín B6 (Pyridoxín HCI) 4,2 mg
Biotín 150µg
Kyselina listová 600µg
Vitamín B12 7,5µg
Vitamín C (kyselina askorbová) 240 mg
Vitamín E 36 mg
Základ energie:
Glukózovo-fruktózový sirup 114,4 g

Zloženie

Príchuť zelené jablko: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), chlorofyl (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť višňa: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), karmína (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť kiwi: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), chlorofyl (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť limetka-citrón: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), chlorofyl (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť mandarinka: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), beta karotén (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť mojito: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), chlorofyl (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť pomaranč: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), beta karotén (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť ananás: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), beta karotén (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť ružový grep: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), karmína (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Príchuť malina: Glukózovo-fruktózový sirup, citran horečnatý, mliečnan vápenatý, L-karnitín báza, chlorid sodný, citran sodný, citran draselný, vitamínový premix (obsah vitamínov v tabuľke), dihydrogénfosforečnan draselný, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, sukralóza a acesulfam K (sladidlá), karmína (farbivo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervanty), maltodextrín (plnidlo).

Informácie pre alergikov

Bez alergénov.

Upozornenie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO