loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Inflex - Sizeandsymmetry

Kĺbová výživa Inflex obsahuje funkčné zloženie v zastúpení sulfátov chondroitínu a glukosamínu, vysokú dávku MSM, vitamínu C a arginínu v najvyššej možnej dávke pre ochranu vašich kĺbov.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do stredy?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Pohyblivosť a zdravie kĺbového aparátu je jedným z najdôležitejších prvkov nielen športovej výkonnosti, ale hlavne športovej dlhovekosti. Silový tréning zaťažuje kĺbový aparát extrémnymi nárokmi a to hlavne u medzikĺbovej plochy, u ktorej hrozí vyššie riziko zrútenia, oderu alebo zhoršenie kvality kĺbovej "skloviny".

Ako pôsobia jednotlivé látky kĺbovej výživy Inflex?

  • Glukosamín - dokáže pozitívne ovplyvňovať rovnováhu metabolických dejov prebiehajúcich v kĺbovej chrupavke. Má ochranný vplyv pri poruchách kĺbov a je výberovo používaný lekármi pre svoj silný liečivý účinok pri príznakoch artritídy. Glukosamín sulfát zohráva tiež svoju úlohu pri zdravom stave nechtov, šliach, kože, očí, kostí, väziva a srdcových chlopní. Zlepšuje tiež funkciu lymfatického systému.
  • Chondroitín - napomáha udržať tekutinu v chrupavke a tým jej pružnosť. Tá je tak viac odolná voči bežným otrasom. Znižuje tiež zápalovosť kĺbu, bolesť v kĺboch ​​a prejavy artrózy spojené s preťažením kĺbových plôch.
  • MSM - celým názvom metylsulfonylmetán je organická zlúčenina síry bežne sa vyskytujúcej v malej koncentrácii v koreňovej zelenine. MSM je vhodným riešením pri zápalových ochoreniach kĺbov ako osteoartróza či reumatoidná artritída pre svoje protizápalové účinky ako doplnok celkovej liečby. Je tiež vhodné ako doplnok liečby alergií či bolestí svalov.
  • Arginín - podporuje hojenie rán a nepriamo ovplyvňuje zníženie zápalov v kĺboch ​​a zlepšenie kvality spojivových tkanív. Odstraňuje z tela amoniak a zaisťuje lepšie prekrvenie, krvou málo zásobovaných tkanív.
  • Vitamín C - podporuje tvorbu spojivového tkaniva, je tiež veľmi silným antioxidantom a podporuje imunitné funkcie nášho organizmu.

Všetky tieto látky dohromady spolu tvoria veľmi účinný komplex pôsobiaci preventívne pred poškodením kĺbovej chrupavky náročným silovým alebo aeróbnym výkonom, a zároveň ako riešenie pri začínajúcich problémoch s kĺbami, väzivovým tkanivom a artróze.

Výhody:

  1. Kĺbový výživa s pridaným arginínom a vitamínom C
  2. Až 100 dávok v balení
  3. V jednej dávke telo prijme 2 000 mg MSM, 1 500 mg Glukosamín sulfátu a 750 mg Chondroitín sulfátu

Dávkovanie

Rozmiešajte 5 g (1 odmerku) vo vode, džúse alebo pridajte do proteínového nápoja.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (500 g) 100
Hodnoty: v 5 g v 100 g
Metylsulfonylmetán (MSM) 2 000 mg 40 g
Glukosamín sulfát 1 500 mg 30 g
Chondroitín sulfát 750 mg 15 g
L-arginín HCl 250 mg 5 g
Vitamín C (kyselina askorbová) 150 mg 3 g

Zloženie

MSM (metylsulfonylmetán), glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, L-arginín, kyselina askorbová, nosič (maltodextrín).

Upozornenie

Doplnok stravy. Nie je určený pre deti, mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a teplote do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škodyspojené s nevhodným užívaním alebo skladovaním. Nie je náhradou pestrej stravy. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO