+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Infinite Pro 100% Whey - Infinite Labs

Hlavný obrázok Infinite Pro 100% Whey - Infinite Labs
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Infinite Pro 100% Whey - Infinite Labs: Chuťovo vynikajúci, rýchlo účinkujúci proteínový koktail, 25g srvátkovej bielkoviny v dávke, ideálna výživa pre maximálny rozvoj čistej svalovej hmoty a jej efektívnu regeneráciu.


Popis produktu

Expirácia do 05/2013

Infinite Pro 100% Whey - Infinite Labs

Chuťovo vynikajúci, rýchlo účinkujúci proteínový koktail, 25g srvátkovej bielkoviny v dávke, ideálna výživa pre maximálny rozvoj čistej svalovej hmoty a jej efektívnu regeneráciu.

Infinite Pro ™ 100% Whey je určený pre športovcov všetkých úrovní, buduje a udržuje čisté a silné svaly a krásnu, prepracovanú postavu. Vaše telo potrebuje aminokyseliny, ktoré sa v prirodzenej forme vyskytujú v proteíne, k budovaniu nového svalstva a zabraňujú rozpadu toho súčasného. Infinite Pre poskytuje vysokú nutričnú hodnotu a je výborným zdrojom aminokyselín. Podporuje a uľahčuje regeneráciu a zlepšuje vašu športovú výkonnosť.

Suplementácia proteínom Infinite Pre vytvorí pozitívnu dusíkovú bilanciu v tele a navodí tak ideálne anabolické prostredie pre rýchly rast svalov. V ľudskom tele dochádza k neustálej fluktuácii bielkovín pretože svalové tkanivo sa neustále poškodzuje, opravuje a obmieňa. Je preto veľmi dôležité priebežným zásobovaním kvalitnými bielkovinami udržiavať stabilné anabolické prostredie, tak aby boli svaly pripravené a vyzbrojené. Čím skôr sa poškodené tkanivo opraví, tým skôr sa telo zotaví.


Dávkovanie

Jednu odmerku (36 g) zmiešajte s 300 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Užívajte ráno, po tréningu a pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (36 g)
Počet dávok v balení: 55

Hodnoty jednej dávky, vanilka: %DV

Kalórie 150
Kalórie z tuku 40
Tuky celkom 4,5g 5%
Saturované tuky 0,5 g 8%
Cholesterol 30mg 20%
Sacharidy celkom 5g 2%
Cukry 3g *
Bielkoviny 25g 50%
Vápnik 126mg 16%
Železo 1mg 9%
Sodík 20mg 1%

* Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Whey Protein Blend (srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát), kakao, prírodné a umelé príchute, Xanthan Gum, sukralóza. Originálny USA tovar kúpite jedine u autorizovaných predajcov akým je: Protein.sk

KDE KOUPIT ORIGINÁL:

Z důvodu vzniku paralelních dovozů zboží nejasného původu z neoficiálních zdrojů jsme byli jako oficiální distributoři (W Sand Lake Rd., Suite 208 - Orlando, FL 32819, USA) nuceni přistoupit k určitému druhu řešení.

Vytvořili jsme společně s tímto oficiálním webem i certifikace pro prodejce, kteří nakupují originální zboží přímo od oficiálního distributora pro střední Evropu (Slovensko, Česká republika, Polsko) - společnost Revasport s.r.o.

Doporučujeme vám všem zájemcům i současným uživatelům doplňků zkontrolovat, zda-li se váš prodejce vyskytuje na tomto webu. Pokud tomu tak je, tak již víte, že nabízí originální produkty vyrobené v USA.

Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky