loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Imun Vita Shock - Extrifit

Silný komplex 11 vitamínov a 3 minerálov vytvorený špeciálne pre podporu normálnej funkcie imunitného systému vďaka obsahu kyseliny listovej, vitamínov A, C, B6 a B12, selénu, zinku a medi. Jednotlivé zložky výrobku Imun Vita Shock! sú zastúpené vo vyváženom pomere s dôrazom práve na tie z nich, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Osobitný dôraz je kladený na vysoký obsah vitamínu C, ktorého vplyv na funkciu imunitného systému je dlho známy. Jeden sáčok predstavuje dennú dávku a obsahuje 800 mg vitamínu C, čo je 1 000 % referenčnej hodnoty príjmu (RHP, ODD) tohto vitamínu. Produkt je určený pre každého, kto potrebuje zabezpečiť zvýšenú dodávku vitamínov a minerálov.

 • Tiamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, prispieva tiež k normálnej činnosti srdca.
 • Riboflavín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky, k udržaniu normálnych červených krviniek a k normálnemu metabolizmu železa, k udržaniu dobrého zraku a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpanie.
 • Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, k normálnemu metabolizmu makroživín, k zachovaniu zdravých slizníc a k udržaniu zdravej pokožky.
 • Kyselina pantoténová prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej mentálnej činnosti.
 • Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a na reguláciu hormonálnej aktivity.
 • Kyselina listová prispieva k správnej syntéze aminokyselín, k normálnej krvotvorbe a k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k správnej funkcii psychiky, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Kobalamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek, pre normálnu funkciu ďasien, zubov a kože, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy a zvyšuje vstrebávanie železa.
 • Vitamín A prispieva k normálnemu metabolizmu železa, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese špecializácie buniek.
 • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín a makroživín, k normálnej syntéze bielkovín a k normálnemu metabolizmu vitamínu A, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA a k normálnej plodnosti a reprodukcii, k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky, k udržaniu dobrého zraku, k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Meď prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej pigmentácii vlasov a pokožky, k normálnemu prenosu železa v tele a k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výhody:

 1. Každá dávka Imun Vita Shock! je obsiahnutá v jednorazovom vrecúšku
 2. Jednoduchá príprava
 3. Neobsahuje žiadny pridaný cukor
 4. Farbivo aj aróma obsiahnuté v nápoji sú prírodného pôvodu, žiadne chemické "éčka"

Dávkovanie

Užívajte jeden sáčok Imun Vita Shock! denne, najlepšie v dopoludňajších hodinách a pred jedlom. Obsah vrecka (5 g) rozpustite v 200 ml vody. Určené na okamžitú konzumáciu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g (1 vrecúško)
Počet dávok v balení: (20 x 5 g) 20
Vitamín C (kyselina askorbová)
Vitamín B3 (nikotínamid)
Vitamín E (DL-α-tokoferyl acetát)
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý)
zinek (glukonát zinočnatý)
Vitamín B6 (pyridoxín HCl)
Vitamín B2 (riboflavín)
Vitamín B1 (thiamín mononitrát)
Meď (glukonát meďnatý)
Vitamín A (retinyl acetát)
Kyselina listová (kys. pteroylmonoglutamová)
Vitamín B7 (D-biotín)
Selén (seleničitan sodný)
Vitamín B12 (kyanokobalamín)

Zloženie

Obe príchute: Vitamín C (kys. askorbová), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín E (DL-α-tokoferyl acetát), vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý), glukonát zinočnatý, vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín mononitrát), glukonát meďnatý, vitamín A (retinyl acetát), kyselina listová (kys. pteroylmonoglutamová), D-biotín, seleničitan sodný, vitamín B12 (kyanokobalamín), nosič maltodextrín, aróma, farbivo beta karotén, sladidlo sukralóza.

Upozornenie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO