loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Hydroxycut SX-7 - Muscletech

Hydroxycut SX-7 - Muscletech: je nová, super extrémna formula určená na podporu znižovania telesnej hmotnosti obsahuje 7 účinných ingrediencií pre neopakovateľný útok na vaše tukové zásoby.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Akciová cena z 32,9 € na 19,9 €, platí len do vypredania zásob. Expirácia: 01/2018

Termogénny spaľovač najnovšej generácie.

Táto unikátna kombinácia z dielne odborníkov, ktorí zostavili slávny Hydroxycut Hardcore Elite, predstavuje absolútnu novinku na trhu a poskytne vám jedinečný zmyslový zážitok. Jediná formula na zníženie telesnej hmotnosti s obsahom výťažku šalvie a muškátovníka pre jedinečný zmyslový zážitok *.

Čistá energia a sústredenosť mysle: 

Extrakt zo zeleného kávového zrna prvotriednej kvality pre podporu spaľovania tuku 

* Zmyslový zážitok / zmyslový zážitok (orig. "Sensory experience") - zmyslové pocity, ktoré konzumenti spravidla popisujú ako "celkovú pozitívnu mentálnu energiu s jasnou a bystrou mysľou, príjemný pocit sviežosti, prísun telesnej energie, schopnosť úplnej koncentrácie na danú úlohu a silná vôľa ju dokončiť, či vyriešiť".

KOMBINÁCIA 7 VYSOKO ÚČINNÝCH ZLOŽIEK: 

  • Myristica fragrans (muškátovník voňavý) Muškátový oriešok obsahuje prírodnú zlúčeninu myristicin, ktorá prispieva k jedinečnému zmyslovému zážitku.
  • Salvia officinalis (šalvia lekárska): Prášok z listov šalvie, ktorý synergicky prispieva k skvelému zmyslovému zážitku. 
  • Kofeín: Podrobnými štúdiami podložená zložka, ktorá naštartuje termogenézu, dodá energiu a zlepší bystrosť a koncentráciu mysle.
  • Zelená káva: Testovaní jedinci užívajúci denne 200 mg zelenej kávy štandardizovanej na 45% chlorogenovej kyseliny zhodili pri 60 dennej nízkokalorickej diéte priemerne 5 kg svojej hmotnosti a pri 8 týždňovej diéte so zníženým obsahom kalórií a miernym cvičebným režimom zhodili 1,7kg telesnej hmotnosti.
  • Zelený čaj: Zelený čaj je výborným zdrojom polyfenolov, ako napr. EGCG (epigallocatechin gallát), ktoré majú rad vedecky overených blahodarných účinkov.
  • Theobroma cacao (kakaovník pravý) Extrakt semien kakaovníka, ktorý dopĺňa účinky kofeínu a ďalších zložiek v SX-7 a pomáha navodzovať skutočný zmyslový zážitok. 
  • ALA (kyselina alfa lipoová) Vyskytuje sa v zelenine, táto živina je už dlhé roky vďaka svojim účinkom s obľubou využívaná v doplnkoch športovej výživy.

Dávkovanie

Prvé 2 dni užívajte 1 kapsulu denne, potom užívajte 1 kapsulu dvakrát denne, vždy 30-60 min. pred hlavnými jedlami dňa (napr. raňajky, obed). Pre dodatočný prísun energie možno po zistení tolerancie užiť v prvej dávke dňa 2 kapsule. Neberte viac ako 3 kapsule v priebehu 24 hodín. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov užívajte po dobu 60 dní a to v kombinácii s adekvátnou diétou a fyzickým pohybom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 140
Počet dávok v balení: 70
Hodnoty jednej dávky
Super xtreme thermogenic complex
Green coffee bean extract 400 mg *
Caffeine anhydrous 135 mg *
Nutmeg seed extract (Myristica fragrans) 100 mg *
Sage leaf powder (Salvia officinalis) 50 mg *
ALA (alpha lipoic acid) 25 mg *
Cocoa seed extract (Theobroma cacao) 25 mg *
Green tea leaf and shoot extract (Camellia sinensis) 25 mg *
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kapsula rastlinnej bázy (hypromelóza, oxid titaničitý), oxid kremičitý.

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak spozorujte negatívne účinky, prestaňte s užívaním. Ak trpíte zdravotnými problémami, alebo sa liečite, pred použitím produktu sa poraďte so svojim lekárom. Obsahuje kofeín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov. Nadbytok kofeínu môže spôsobiť nervozitu, nespavosť, triašku, bolesti hlavy, alebo búšenie srdca. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Užívajte podľa pokynov na etikete. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK