loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Hydro Plus Energy Gel od Self OmniNutrition

Energetický gél s pomarančovou príchuťou pre vytrvalostné športy.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Energetické gély môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Gély, ktoré sú určené svojim zložením na dlhšie trvajúce výkony, obsahujú väčšie množstvo komplexných sacharidov ako je maltodextrín. Druhá skupina je určená na čo najrýchlejšie dodanie energie, obsahujú hlavne väčšie množstvo glukózy.

Hydro Plus Energy Gel obsahuje maltodextrín, teda je vhodnejší na dhšie trvajúce aktivity, kde je prísun energie zabezpečený postupným uvoľňovaním už vyššie spomínaného sacharidu. Obsahuje taktiež L-citrulín malát, ktorý pomáha k lepšiemu prísunu kyslíka počas fyzickej aktivity a extrakt z Rozchodnice ružovej, známy adaptogén, ktorý pomáha organizmu vyrovnať sa so záťažou. Okrem toho sú v zložení gélu zahrnuté aj minerálne látky a vitamín C.

Výhody:

  1. Vhodný pre vytrvalostné športy
  2. L-citrulín malát a extrakt z Rozchodnice ružovej
  3. S draslíkom, horčíkom a železom
  4. Bez laktózy a gluténu

Dávkovanie

Dávku (40 g) vytlačte priamo do úst alebo do pohára s vodou. Na zabezpečenie dostatočného prísunu energie pri dlhotrvajúcej fyzickej aktivite užívajte 2 dávky v priebehu každej hodiny. Užívajte počas fyzickej aktivity.

Zloženie

Voda, maltodextrín, L-citrulín malát, glukonát draselný, rozchodnica ružová (extrakt z koreňa), vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík citrát, konzervanty (E331, E202, E211), glukonát železnatý, aróma, sladidlo (sukralóza).

Upozornenie

Určený pre dospelé osoby ako doplnok pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte dlhšiu dobu bez konzultácie s lekárom, alebo ak užívate hypolipidemické alebo hypoglykemické lieky, trpíte ochorením obličiek alebo pečene. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste, dobre uzavreté.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK