+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

HydraDry od AllMax

Hlavný obrázok HydraDry od AllMax
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

HydraDry - AllMax: najvyspelejší systém pre odvodnenie organizmu medzi legálnymi súťažnými doplnkami výživy.


Popis produktu

hydra dry reklamny baner

  • 21 dňová kúra na odvodnenie
  • 2 formy ultra silného Taraxacum-u
  • 3 fázy odvodenia vody z tela
  • 9 štandardizovaných extraktov

ALLMAX PRO-COMPETITION SERIES predstavuje HydraDry, najvyspelejší systém pre odvodnenie organizmu medzi legálnymi súťažnými doplnkami výživy.

HydraDry je prispôsobený špeciálnym potrebám súťažiach pretekárov, ktorí potrebujú najostrejšiu, formu tvrdú, ako britva - tú môže zaručiť iba HydraDry.

HydraDry má za úlohu odstrániť prebytočnú vodu z podkožia, čím odhalí detaily vášho svalstva. Napuchnuté, také tiež môžu byť svaly, ale často je to dielom nadmerného zadržania vody v podkoží, ak ale voda v podkoží je, nemôže sa ukázať ich definícia. A čo je horšie, pod ostrým svetlom, ktoré je vždy na pódiu každej súťaže je toto ešte viac vidieť. Svetlo vám nič neodpustí.

HydraDry sa užíva len 14 dní, HydraDry Pre-Contest „odvodňovač“ poskytuje ideálny časový rámec na to byť ostrý ako britva. Keďže nie sú prípustné žiadne chemikálie, HydraDry pracuje s vaším telom jemne, ale účinne vysáva vodu z vašich svalov.

V HydraDry plní dôležitú funkciu 1200 mg štandardizovaného Taraxacum-u (extrakt z listov púpavy) denne, ten je známy pre svoju schopnosť odstraňovať z podkožia vodu.

Udržanie rovnováhy elektrolytov je však nevyhnutné vždy, keď chcete z tela eliminovať vodu. HydraDry preto obsahuje veľké množstvo draslíka, vápnika a horčíka, aby sa vaša elektrolytická rovnováha nenarušila. Vitamín B6 (pyridoxín) je všeobecne známy pre svoj priaznivý vplyv na opuchy, preto sme ho pridali v ohromnej dávke, ktorá má hodnotu 834% odporúčanej dennej dávky.

Vysokú účinnosť získava HydraDry aj vďaka zelenému čaju (95% extraktu), ktorý je silným diuretikom (pre naše potreby bol zbavený kofeínu). Zelený čaj bol používaný na zníženie vody v tele po stáročia. Extrakt z prasličky má vysoký obsah prírodného oxidu kremičitého. Praslička je jednou z najúčinnejších bylín na zníženie vody v tele vôbec. Uva ursi, koreň Hydrangea, lístky Buch, extrakt z petržlenových listov - tie všetky majú dlhú tradíciu a synergický diuretický efekt.

HydraDry má najrozsiahlejšiu zmes účinných zložiek na vytvorenie vysušených, tvrdých, súťažných a dokonalo definovaných svalov, ktoré potrebujete k víťazstvu.


Dávkovanie

Dospelí užívajú 3 tablety dvakrát denne po dobu 14 dní. Prvú dávku vezmite ráno a druhú večer.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kapsule
Počet dávok v balení: 28
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B6 17 mg
Vápnik 255 mg
Horčík 10 mg
Draslík 33 mg
Dandelion (Root) 345 mg
Green tea 300 mg
Dandelion (Leaf) 255 mg
Horsetail 150 mg
Uva-ursi 85 mg
Sevenbark 55 mg
Buchu 42 mg
Parsley 37 mg
Cranberry 11 mg

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, kyselina steárová, croscarmellose sodium, magnézium stearát, silica, tableta (polyvinyl alcohol, polyethylene glycol, mastenec, oxid kremičitý, FD&C modrá #2).


Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte dostatočný pitný režim! Prípravok nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak ste osoba s vrodenou poruchou metabolizmu, alebo trpíte zdravotnými poruchami, ako je cukrovka, alebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu detí! Nepoužívajte ani v prípade, ak užívate nejaké lieky na predpis, alebo aj voľne predajné! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!


Hodnotenie

5.0
2 hodnotenia

Novinky