+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Hexaghen - MuscleMeds

Hlavný obrázok Hexaghen - MuscleMeds
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Stimulanty


Stručný popis

Hexaghen - MuscleMeds: Vývoj Hexaghenu určeného na budovanie svalov sa dostal na úroveň vyspelej vedy.


Popis produktu

Pri použití v noci tieto nové anabolické zmesi indikujú hlboký spánok, čo je ideálne prostredie rastu svalov a zvýšeného metabolizmu spaľovania tukov. Tieto pokročilé zlúčeniny sú podávané prostredníctvom patentovanému tabletovému systému FastSorb. Tableta FastSorb  zabezpečuje stálosť  účinných látok a tie sú priamo absorbované do krvného riečišťa. Hexaghen je absolútnou horúcou novinku budovania svalovej hmoty.

Vývoj Hexaghenu je jedinečný, pretože ako prvý výrobok na svete aktivuje IGF-1 perorálnou formou. Vedci vyhlásili, že IGF-1 predstavuje „nový svätý grál pre svalový rast“. Zabezpečuje veľmi silné anabolické deje a je mediátorom nárastu svalovej hmoty, pretože stimuluje ako diferenciáciu, tak aj proliferáciu myoblastov (svalových buniek). V skratke to znamená, že IGF-1 nielen že zvyšuje veľkosť svalovej hmoty, ale aj množstvo svalových buniek. Okrem toho zvyšuje rast svalov tým, že zvyšuje vychytávanie aminokyselín a proteínov. Teraz, prostredníctvom Hexaghenu môžete zažiť extrémne anabolické efekty. Účinné zložky v produkte prispievajú k podpore svalovej hyperplázie a stimulujú rast buniek. Na základe nezávislých štúdií bolo preukázané, že IGF-1 má veľmi silný vplyv na rast svalov.

Účinky Hexaghenu sú možné vďaka využitiu unikátnej kombinácii špecializovaných aktív: Hexapeptid acetát GHRP - 2 , cis - 4 , 17 ( 20 ) - pregnadiene - 3 ,16 - dione a trans - 4 , 17 ( 20 ) - pregnadiene - 3,16 – dione. Tieto pokročilé zlúčeniny sú podávané v tablete FastSorb. Tie zabezpečujú dokonalú absorpciu a využiteľnosť všetkých látok. Hexaghen predstavuje unikátny produkt, ktorý vám pomôže vybudovať extrémnu svalovú hmotu.


Dávkovanie

Tablety FastSorb sú určené na aplikáciu pod jazyk, kde sa rozpustia a potom ich môžete prehltnúť. Užívajte dve tablety 30 minút pred spaním. Neprekračujte množstvo dve tablety denne. Užívajte v šesťtýždňovom cykle nasledovne: 14 dní užívajte, 7 dní voľno, potom opäť 14 dní užívate a 7 dní je voľných.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 28
Hodnoty jednej dávky
Hexaghen 12,6 mg
[IGF-1 Complex Of Ketonic Isomers
(Cis And Trans-4, 17(20)-Pregnadiene-3,16-Dione),
GHRP-2 Hexapeptide Acetate]
† denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Laktóza, manitol, methylcarboxy cellulose, calcium carboxycellulose, fosfatidyl cholín, fosfatidyl serín, kyselina palmitová, EDTA, citrusové prírodné a umelé príchute aRed 40.


Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčíte. Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Neprekračujte odporúčanú dávku. Ak si všimnete akékoľvek negatívne účinky, okamžite prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Hodnotenie

4.5
1 hodnotenie

Novinky