loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Hexaghen - MuscleMeds

Hexaghen - MuscleMeds: Vývoj Hexaghenu určeného na budovanie svalov sa dostal na úroveň vyspelej vedy.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Pri použití v noci tieto nové anabolické zmesi indikujú hlboký spánok, čo je ideálne prostredie rastu svalov a zvýšeného metabolizmu spaľovania tukov. Tieto pokročilé zlúčeniny sú podávané prostredníctvom patentovanému tabletovému systému FastSorb. Tableta FastSorb  zabezpečuje stálosť  účinných látok a tie sú priamo absorbované do krvného riečišťa. Hexaghen je absolútnou horúcou novinku budovania svalovej hmoty.

Vývoj Hexaghenu je jedinečný, pretože ako prvý výrobok na svete aktivuje IGF-1 perorálnou formou. Vedci vyhlásili, že IGF-1 predstavuje „nový svätý grál pre svalový rast“. Zabezpečuje veľmi silné anabolické deje a je mediátorom nárastu svalovej hmoty, pretože stimuluje ako diferenciáciu, tak aj proliferáciu myoblastov (svalových buniek). V skratke to znamená, že IGF-1 nielen že zvyšuje veľkosť svalovej hmoty, ale aj množstvo svalových buniek. Okrem toho zvyšuje rast svalov tým, že zvyšuje vychytávanie aminokyselín a proteínov. Teraz, prostredníctvom Hexaghenu môžete zažiť extrémne anabolické efekty. Účinné zložky v produkte prispievajú k podpore svalovej hyperplázie a stimulujú rast buniek. Na základe nezávislých štúdií bolo preukázané, že IGF-1 má veľmi silný vplyv na rast svalov.

Účinky Hexaghenu sú možné vďaka využitiu unikátnej kombinácii špecializovaných aktív: Hexapeptid acetát GHRP - 2 , cis - 4 , 17 ( 20 ) - pregnadiene - 3 ,16 - dione a trans - 4 , 17 ( 20 ) - pregnadiene - 3,16 – dione. Tieto pokročilé zlúčeniny sú podávané v tablete FastSorb. Tie zabezpečujú dokonalú absorpciu a využiteľnosť všetkých látok. Hexaghen predstavuje unikátny produkt, ktorý vám pomôže vybudovať extrémnu svalovú hmotu.

Dávkovanie

Tablety FastSorb sú určené na aplikáciu pod jazyk, kde sa rozpustia a potom ich môžete prehltnúť. Užívajte dve tablety 30 minút pred spaním. Neprekračujte množstvo dve tablety denne. Užívajte v šesťtýždňovom cykle nasledovne: 14 dní užívajte, 7 dní voľno, potom opäť 14 dní užívate a 7 dní je voľných.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 28
Hodnoty jednej dávky
Hexaghen 12,6 mg
[IGF-1 Complex Of Ketonic Isomers
(Cis And Trans-4, 17(20)-Pregnadiene-3,16-Dione),
GHRP-2 Hexapeptide Acetate]
† denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Laktóza, manitol, methylcarboxy cellulose, calcium carboxycellulose, fosfatidyl cholín, fosfatidyl serín, kyselina palmitová, EDTA, citrusové prírodné a umelé príchute aRed 40.

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčíte. Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Neprekračujte odporúčanú dávku. Ak si všimnete akékoľvek negatívne účinky, okamžite prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK