loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Akcia: Health Balance + 100% Zinc Bisglycinate - Prom-IN

Balíček tvorí komplex látok pre revitalizáciu organizmu pri nadmernej záťaži Health Balance spolu s 100% Zinc Chelate, ktorý dokonale dopĺňa dennú porciu vitamínov a minerálov o zinok.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Health Balance: Predstavuje špeciálnu formulu pre celkovú revitalizáciu organizmu. Je vhodný hlavne pre osoby vystavené zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži, ako sú výkonnostní a kondiční športovci, manažéri a všetky osoby staršie ako 30 rokov. Od nášho tela požadujeme 100% výkony, ale aby neustále fungovalo tak, ako chceme, musíme mu poskytnúť niečo navyše. Preto vznikol produkt, ktorý poskytne nevyhnutnú podporu pre orgány zaisťujúce detoxikáciu, vstrebávanie a transport živín, a ktorý dokonca môže pomôcť vyrovnať vašu hormonálnu hladinu. Efekt premysleného zloženia pocítite na tráviacom, kardiovaskulárnom a urogenitálnom systéme.

Výhody:

  1. Prináša revitalizáciu
  2. Vhodný pri vysokej fyzickej a psychickej záťaži
  3. Podporuje detoxikáciu, vstrebávanie a transport živín

100% Zinc Bisglycinate: Obsahuje zinok vo vysoko využiteľnej chelátovej väzbe bisglycinátu zinočnatého. Zinok je jedným z najdôležitejších minerálov v ľudskom tele. Podieľa sa na procese delenia buniek. Pre lepšiu absorpciu zinku je pridaný extrakt z čierneho korenia – piperín, ktorý funguje ako katalyzátor a umocňuje silu zinku.

Dávkovanie

Health Balance: Užívajte 1 kapsulu denne, ideálne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Rozdiel medzi pôvodným dávkovaním od výrobcu (4 kapsuly denne) je spôsobený rozdielnou legislatívou medzi ČR a SR.

100% Zinc Bisglycinate: Užívajte 1 kapsulu denne najlepšie pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Health Balance: Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 120
Hodnoty: v 1 kaps. v 4 kaps.
Serenoa plazivá extrakt 125 mg 500 mg
Pestrec mariánsky 93,75 mg 375 mg
z toho silymarín 75 mg 300 mg
Žerucha peruánska (Maca) extrakt 75 mg 300 mg
Húsenica čínska extrakt z huby (Cordyceps sinesis) 62,5 mg 250 mg
Kyselina tioktová 50 mg 200 mg
Cesnak extrakt 37,5 mg 150 mg
Kurkumín extrakt 30 mg 120 mg
Koenzým Q10 6,25 mg 25 mg
Extrakt z čierneho korenia 1,25 mg 5 mg
100% ZincBisglycinate:Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 120
Bisglycinát zinočnatý 40 mg
z toho zinok 10 mg
Extrakt čierneho korenia 5 mg

Zloženie

Health Balance: Serenoa plazivá extrakt z plodu (serenoa repens), želatínová kapsula, pestrec mariánsky extrakt z plodu (silybum marianum), žerucha peruánska (maca) extrakt (lepidium meyenii), húsenica čínska extrakt z huby (cordyceps sinesis), kyselina tioktová, cesnak extrakt z hľuzy, kurkumín extrakt z koreňa, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý a fosforečnan vápenatý, koenzým Q10, extrakt z čierneho korenia.

100% Zinc Bisglycinate: Transparentná želatinová kapsula, bisglycinát zinočnatý, protihrudukúce látky fosforečnany vápenaté a stearan horečnatý, extrakt z čierneho korenia (obsahuje piperín).

Upozornenie

Health Balance: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení dbajte na dobré uzatvorenie obalu.

100% Zinc Bisglycinate: Nezapíjajte mliečnymi nápojmi. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Užívajte vrámci vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v suchu a dbajte na dobré uzatvorenie obalu.

Výrobca

Prom-in, s.r.o., Plzeňská 385, 364 01 Toužim, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO