+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Gold High Protein Shot od Fitness Authority

Hlavný obrázok Gold High Protein Shot od Fitness Authority
Gold High Protein Shot od Fitness Authority Gold High Protein Shot od Fitness Authority
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Absolútny výpredaj


Stručný popis

Gold High Protein Shot od Fitness Authority s veľmi vysokou koncentráciou proteínu.


Popis produktu

Trvanlivosť do konca septembra 2018

Obsahuje 3 hydrolyzované proteíny:

  1. Hydrolyzovaný izolát hovädzej bielkoviny
  2. Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro®
  3. Hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny Optipep®

Hydrolyzovaný izolát hovädzej bielkoviny je zdroj bielkovín poskytujúci až 97 g proteínu na 100 g výrobku. Jedná sa teda o vysoko koncentrovaný a čistý zdroj proteínu, možno povedať "čistý proteín", pretože počas výroby dochádza k odstráneniu nadbytočných látok - tukov, minerálnych látok, cholesterolu, sacharidov i vlákniny.

Optipep® je enzymaticky upravený hydrolyzovaný izolát srvátkovej bielkoviny izolovaný vo forme di-a tri-peptidov, ktoré obsahujú proteín v množstve 90 g na 100 g. Hydrolýza srvátkového izolátu je proces umelého mimotelového "predtrávenia" izolovaného proteínu, ktorý už v organizme nevyžaduje proces štiepenia sa na voľné aminokyseliny a preto sa rýchlejšie a efektívnejšie absorbuje.

PeptoPro® je patentovaná forma hydrolyzovaného kazeínu z mlieka. V súčasnej dobe 1 z najefektívnejších proteínových štruktúr na trhu, vyznačujúca sa veľmi kvalitným rýchlym vstrebávaním a aminogramom typickým pre kazeín. PeptoPro® je patentovaná receptúra, ktorá využíva enzýmy pre odstránenie kyslosti charakteristické pre hydrolyzované proteíny. To umožňuje produkciu proteínov s vynikajúcou chuťou. Vďaka enzymatickej hydrolýze má produkt vysoký stupeň hydrolýzy, neobsahuje laktózu a tuky. Di a tripeptidy môžu byť vďaka svojej nízkej molekulárnej štruktúre rýchlo absorbované a dodávané priamo do pracujúcich svalov už niekoľko minút po konzumácií. Čo sa týka doby absorbcie, majú srvátkové izoláty a hydrolyzáty silnejší účinok a ponúkajú pomerne odlišnú rovnováhu aminokyselín.

Bielkoviny napomáhajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, preto je ich konzumácia obzvlášť dôležitá v strave u jedincov, ktorí chcú vytvoriť svalové tkanivo.

Výhody:

  1. Vysoko koncentrovaný proteínový shot s 3 hydrolyzátmi
  2. Vysoký obsah bielkovín
  3. Bez cukru a tuku
  4. Tekutá forma
  5. Jednoduché dávkovanie

Dávkovanie

Užívajte 1 shot (120 ml) denne pred alebo po tréningu. Pred užitím dôkladne pretrepte.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť cherry) 1 shot (120 ml)
Počet dávok v balení: 12
Hodnoty: v 120 ml v 100 ml
Energetická hodnota 425 kJ/100 kcal 357 kJ/84 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 21 g 25 g
Soľ 0,2 g 0,24 g

Zloženie

Voda, proteínový komplex [hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (z mlieka), hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát Optipep® (z mlieka)], regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy, regulátor kyslosti (citrát draselný), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), antioxidant (kyselina askorbová).


Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko.


Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú z obsiahnutých látok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky

Podobné produkty