+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Glycofuse - Gaspari Nutrition

Hlavný obrázok Glycofuse - Gaspari Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Pitný režim


Stručný popis

Glycofuse - Gaspari Nutrition: Pozri sa na to takto, čím viac sa potíte, tým vyššia je potreba doplnenia stratených látok...


Popis produktu

Nič nemôže zabiť cvičenie rýchlejšie, než kŕče a bolesti žalúdka. Z tohto dôvodu by mali byť športové nápoje formulované tak, aby mali overenú osmolalitu, ktorá je kľúčová pri vyprázdňovaní žalúdka a tým sa môžeme vyhnúť nepríjemným kŕčom.

Gaspari Nutrition špeciálne vyvinul OSM technológiu. Tento „nový spôsob“, ako sa pozeráme na sacharidové nápoje využíva proprietárny spôsob ladenia elektrolytov v roztoku s čistými cyklickými dextrínmi a získavame tak optimálnu osmolalitu.

Ak sme chceli byť najlepší museli sme vyvinúť nižšiu osmolalitu, ako naša konkurencia. Takže sme investovali peniaze do technológií. S trochou jemného doladenia pomocou OSM technológie, Glycofuse potvrdzuje bezkonkurenčné miesto na trhu.

Praví športovci pochopili dôležitosť príjmu sacharidov pred, počas, alebo po športovom výkone. Vedia, že ak sa chcú dostať tam, kde chcú byť, potrebujú energiu. Glykogén je to, čo vytvára palivo a svaly udržuje v pohybe. Neexistuje žiadny iný spôsob.

Tu je realita. Nie všetky sacharidy sú rovnaké. Na trhu sú chytro označené maltodextríny, alebo je tu tiež starý dobrý kukuričný škrob, no ani jeden z nich nemá za sebou klinické štúdie a potvrdené výsledky.

To je dôvod prečo sme si vybrali veľmi rozvetvený dextrín, ktorý je zlatým štandardom nápoja Glycofuse. Sacharid vysokej molekulovej hmotnosti ma zvláštnu maticovú štruktúru, ktorá mu dodáva jedinečné vlastnosti na rozdiel od iných výrobkov. Pre športovcov, ako si ty je Glycofuse ten najlepší produkt na doplnenie paliva.

Keď sa potíte telo stráca draslík, horčík, sodík, vápnik a musia byť nahradené, aby sme predišli kŕčom a poklesu športového výkonu. Pozri sa na to takto, čím viac sa potíte, tým vyššia je potreba doplnenia stratených látok.


Dávkovanie

Jednu odmerku 28 g zmiešajte s 250-350 ml studenej vody. Užívajte pred, počas, alebo po výkone.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (28 g)
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 100
Sacharidy celkom 25g 8%
Vápnik 83mg 8%
Horčík 23mg 6%
Sodík 35mg 2%
Highly Branched Cyclic Dextrin 25g *

*denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky: Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé arómy, sukralóza, acesulfam draselný, Beta karotén (farbivo). 


Upozornenie

Nepoužívajte ako jediný zdroj výživy pri chudnutí. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.


Video


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky