loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Gluta Core - Fitness Authority

Gluta Core - Fitness Authority: Starajte sa o svoje zdravie tak, aby ste svoj cieľ dosiahli bez prestávok spôsobených chorobou.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Obsahuje najpokročilejšiu formu glutamínu s najsilnejšou zložkou podpory imunity – beta glukán. Je to prvý doplnok, ktorý vám umožní rýchlu regeneráciu svalov po tréningu, doplní stratené zásoby glykogénu a počas nízkokalorickej diéty vám posilní váš imunitný systém!

GlutaCore je najlepší glutamínový doplnok, pretože jeho vývoj bol dokonale premyslený. Je určený nielen pre maximálny anabolizmus vášho tela a nárast svalovej hmoty, ale spolu s ostatnými produktmi Core line pôsobí ako silný synergista.

Popis látok v produkte:

  1. Glutamín: stimuluje syntézu svalových bielkovín, reguluje hladinu dusíka, zvyšuje hladinu anabolických hormónov, znižuje katabolizmus počas a po tréningu, zvyšuje kapacitu aeróbnej činnosti, posilňuje imunitný systém, zvyšuje objem svalových buniek v dôsledku zadržiavania vody, pracuje v súčinnosti s kreatínom a zvyšuje jeho anabolický efekt.
  2. Beta glukán: reguluje imunitnú odpoveď organizmu aktiváciou buniek imunitného systému, predovšetkým makrofágov a NK buniek. Intenzívne silové, alebo aeróbne cvičenie môže vyvolať katabolické procesy a to môže viesť k vírusovým, či bakteriálnym infekciám.
  3. Taurín: aminokyselina, ktorá posilňuje transport účinných látok do svalov tým, že moduluje inzulínovú cestu. Funguje tiež ako antioxidant a vaše telo chráni pred účinkami voľných radikálov.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 vrchovatú odmerku prášku (7 g) s 150 ml vody. Vypite jednu dávku pred tréningom a druhú ihneď po tréningu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (7 g)
Počet dávok v balení: 57
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B1 0,45 mg
Vitamín B2 2 mg
Niacin 10 mg
Vitamín B6 1,5 mg
Vitamín B12 3 mcg
L-Glutamine 3 000 mg
N-acetyl-L-glutamine 1 000 mg
Glutamine AKG 1 000 mg
Taurine 1 000 mg
Beta-1,3-glucan 100 mg

Zloženie

L-Glutamín, N-acetyl-L-glutamine alfaketoglutarát, taurín, hydrogenfosforečnan draselný, beta-1,3-glukán, arómy, sladidlo (sukralóza), vitamíny (nikotínamid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, kyanokobalamín), farbivo (Sunset Yellow - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí).

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a dobre vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO