+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Gear Amino Shock - GEAR

Hlavný obrázok Gear Amino Shock - GEAR
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

Gear Amino Shock - GEAR: Všetci dobre vieme, že najdôležitejšie v celom procese rastu svalov je ich efektívna regenerácia.


Popis produktu

Reklamný baner Amino Shock Gear

  • Amino shock ... je vysoko efektívny a ekonomický zdroj leucínu, valínu a izoleucínu na úrovni dávkovania, ktoré optimalizuje a zabezpečuje, že vaše telo tieto látky plne využije na účely obnovy.

S pridaným glutamínom!

  • Mnohí športovci veria, že kľúčom k úspechu je množstvo aminokyselín, no dôležitejšie ako množstvo je čas ich konzumovania. Preto ako najideálnejší čas na ich aplikáciu je v období pred a najmä po tréningu, kedy telo zaznamenáva pokles aminokyselín, hlavne glutamínu. 

SAA (Silck Amino Acids) a citrulín malát

  • Bazén aminokyselín! Hlavnými komponentmi SAA sú dva typy proteínov tzv. fibrín a sericín. Sericín sa skladá z 18 až 19 rôznych aminokyselín. Syntéza svalových proteínov je výrazne vyššia v období po tréningu. 

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky prášku s 200-250 ml vody, užívajte pred a ihneď po tréningu. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 odmerky (12,2 g)
Počet dávok v balení: 30
L-glutamín 3 g
L-leucín 2,5 g
L-izoleucín 1,25 g
Silk Amino Acids: (alanín, glycín, serín, valín, treonín) 1,0 g
Citrulín malát 1,5 g
Taurín 500 mg

Zloženie

Instanized BCAA mix (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-glutamín, citrulín malát, silk amino acids (SAA), arómy, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), oxid kremičitý, indigokarmín. 

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú z látok prípravku. Obsahuje fenylalanín. Nepoužívajte, ak trpíte fenylketonúriou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.  Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.


Hodnotenie

4.8
3 hodnotenia

Novinky