loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Flexain - Extrifit

Inovatívny, mimoriadne silný a vysoko funkčný kĺbový produkt zameraný na výživu a ochranu kĺbov.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Flexain predstavuje 10 litrov lahodného kĺbového nápoja, ktorý budete chcieť piť stále. Úplne nový druh kĺbovej výživy v neobvyklej tekutej vysoko koncentrovanej forme, s extrémne vysokým počtom aktívnych látok a súčasne ich masívnym množstvom v každej dennej dávke.

Flexain je určený pre všetkých kondičných aj vrcholových športovcov a súčasne aj pre športujúcu či nešportujúcu verejnosť. Ocenia ho aj kulturisti, cyklisti, trojbojári, futbalisti, strongmani - proste všetci športovci, ktorí preťažujú svoje kĺby, ale výrobok veľmi ocenia aj vaši rodičia či starý rodičia. Kĺbovú výživu predsa potrebuje každý. Taktiež je veľmi vhodný aj pre osoby, ktoré zabúdajú na správny pitný režim. Jednu dávku produktu si rozriedite v 200-400 ml vody, a tým vznikne vynikajúci drink a hneď viete, že ste urobili správnu vec pre vaše kĺby, ale aj že ste vypili potrebné množstvo dôležitých tekutín. 

Obsahuje extrémnu dávku tých najdôležitejších chondroprotektív v unikátnej kombinácii: kyselinu hyalurónovú, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát, MSM, hydrolyzované kolagénne peptidy, taktiež kĺbové voľné aminokyseliny (L-prolín a L-glycín) a kĺbové minerály (horčík a vápnik) nastavené na optimálnych 15 % dennej odporúčanej dávky a tiež 10 vitamínov pre správnu kĺbovú funkciu - všetky nastavené na 100 % dennej odporúčanej dávky, z ktorých predovšetkým vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, chrupaviek a kostí.

Výhody:

  1. Až 19 zložiek
  2. Bez cukru a tuku
  3. Najväčší počet kĺbových ingrediencií
  4. Tekutá forma zaisťuje vynikajúcu vstrebateľnosť a využiteľnosť kĺbových látok
  5. Bez zahusťovadiel a chemických látok
  6. Vitamíny a minerály
  7. Vhodný aj pri najprísnejšej diéte

Dávkovanie

25 ml koncentrátu rozpustite v 200-400 ml vody a konzumujte 2x denne kedykoľvek počas dňa. Pred použitím pretrepte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 25 ml
Počet dávok v balení: 40
Hodnoty: v 50 ml (dennej dávke)
Energetická hodnota 145 kJ/34 kcal
Bielkoviny 5 g
Sacharidy 1,4 g
z toho cukry 0 g
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 0 g
Kĺbový matrix:
- Kolagénny hydrolyzát 5 000 mg
- MSM (dimetylsulfon) 2 000 mg
- Glukosamín sulfát 1 500 mg
- Chondroitín sulfát 800 mg
- Kyselina hyalurónová 20 mg
Matrix voľných aminokyselín:
- Prolín 500 mg
- Glycín 500 mg
Matrix minerálov:
- Vápnik (zdroj mliečnan vápenatý) 120 mg
- Horčík (zdroj citran horečnatý) 56 mg
Matrix vitamínov:
- Vitamín C 80 mg
- Vitamín B3 (niacínamid) 16 mg
- Vitamín E 12 mg
- Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 6 mg
- Vitamín B2 (riboflavín) 1,4 mg
- Vitamín B6 (pyridoxín HCI) 1,4 mg
- Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 1,1 mg
- Kyselina listová 0,2 mg
- Biotín 0,05 mg
- Vitamín B12 0,0025 mg

Zloženie

Pomaranč: kolagénny hydrolyzát, MSM (dimethylsulfon), glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, mliečnan vápenatý (vápnik), prolín, glycín, citran horečnatý (horčík), kyselina hyalurónová, vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín, vitamín B12, voda, aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sukralóza (sladidlo), xantánová a guarová guma (stabilizátory), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), beta karotén (farbivo).

Malina: kolagénny hydrolyzát, MSM (dimethylsulfon), glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, mliečnan vápenatý (vápnik), prolín, glycín, citran horečnatý (horčík), kyselina hyalurónová, vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín, vitamín B12, voda, aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sukralóza (sladidlo), xantánová a guarová guma (stabilizátory), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), karmína (farbivo).

Višňa: kolagénny hydrolyzát, MSM (dimethylsulfon), glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, mliečnan vápenatý (vápnik), prolín, glycín, citran horečnatý (horčík), kyselina hyalurónová, vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín, vitamín B12, voda, aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sukralóza (sladidlo), xantánová a guarová guma (stabilizátory), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), karmína (farbivo).

Ananás: kolagénny hydrolyzát, MSM (dimethylsulfon), glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, mliečnan vápenatý (vápnik), prolín, glycín, citran horečnatý (horčík), kyselina hyalurónová, vitamín C, vitamín B3, vitamín E, vitamín B5, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B1, kyselina listová, biotín, vitamín B12, voda, aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sukralóza (sladidlo), xantánová a guarová guma (stabilizátory), sorban draselný a benzoan sodný (konzervačné látky), beta karotén (farbivo).

Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu - vhodné pre športovcov a pre osoby pri zvýšenej telesnej záťaži. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. 

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO