loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Fit Chitosferín - Kompava

Novopatentovaná formula na odchytávanie viditeľných i skrytých tukov z prijatej stravy.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Fit Chitosferín dokáže na seba naviazať až 17 gramov tuku a prirodzenou cestou ich z tela vylúčiť bez absorbcie, zároveň však pomáha potrave nezaťažiť žalúdok. Fit Chitosferín nie je potrebné užívať dlhšiu dobu, výsledky uvidíte už od prvej kapsuly!

Určený:

 1. na podporu odbúravania tukov z prijatej potravy
 2. na udržanie si stálej telesnej hmotnosti
 3. pre ľudí s veľkým apetítom
 4. pre občasné použitie počas grilovačiek, opekaní

Účinné zložky

 • Chitosan je dietetická vláknina prírodného charakteru. V prírode sa nachádza v hubách a vonkajších skeletoch humrov, krabov a iných kôrovcov, patrí do skupiny glukozamínov, získaných z morských organizmov (kostry, schránky). Je nestráviteľný a neobsahuje žiadne kalórie.
 • Frukto-oligosacharidy sú nízkokalorické prírodné cukry s bifidogennými vlastnosťami. V prírode sa nachádzajú v červenej repe, čakanke alebo artičokoch. Obnovujú a stabilizujú mikroflóru zažívacieho traku. Neovplyvňujú glykémiu.
 • Aktívne uhlie je ultračistý mikronizovaný grafit s vysokošpecifickým povrchom. Pôsobí ako prírodný katalyzátor reakcie, zvyšuje rýchlosť viazania mikrogranúl s tukmi a absorbuje aj neutrálne triglyceridy
 • Zelený čaj má vysoký obsah katecholov (látky s vysokou antioxidačnou schopnosťou), ktoré dodávajú mikrogranuli lipolytický charakter.

Mechanizmus aktivity Fit Chitosferínu v organizme:
Po použití sa kapsula rozpustí v žalúdku a jej perličky sa rozptýlia takmer okamžite. Vďaka špeciálnemu zloženiu neutralizuje veľkú časť tukov z potravy, pričom využíva vysokú schopnosť ultra-čistého aminopolysacha­ridového vlákna viazať molekuly tukov do silnej kovalentnej väzby.

Mikrogranuly sú aktivované katecholmi extrahovanými zo zeleného čaju (prírodný katalyzátor). Mikrogranuly pôsobia na tuky: viditeľné (maslo, majonéza…) i skryté (pečivo, mäso, cukrovinky…). Frukto-oligosacharidová vrstva perličiek s bifidogénnym účinkom aktivuje molekulu v žalúdočnom prostredí a zabezpečuje okamžité rozptýlenie v žalúdku, chitosan sa aktivuje, pomaly sa rozptyľuje a viaže mastné kyseliny do silnej kovalentnej vazby. Zlúčenina chitosanu a mastných kyselín sa transformuje do lipidovej frakcie a v nestráviteľnej forme sa vylučuje z organizmu.

Výhody:

 1. Viaže tuky z potravy
 2. Účinkuje už od prvej dávky
 3. Pomáha pri redukcii hmotnosti

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu pred každým jedlom (3-5x denne). Mladiství od 14 do 18 rokov užívajte 3x denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 90
Hodnoty: v 100 g v 1 kaps.
Energetická hodnota 1 473,86 kJ/35­2,6 kcal 5,89 kJ/1,41 kcal
Chitosferín 84 g 400 mg
Tuky 0,18 g 0,72 mg
Sacharidy 2 g 8 mg
Bielkoviny 16 g 64 mg

Zloženie

Chitosan (ryby a výrobky z rýb), aktívne uhlie, zelený čaj, prírodné cukry 1-kestóza, nystóza, fructosyl-nystóza, glycerol, želatína, farbivá chlorofyl a betakarotén.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Fit Chitosferín je ekvivalent registrovanej ochrannej známky Kinospherín®. Krajina pôvodu: Slovensko, suroviny: Francúzsko. Výrobok nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s ochorením obličiek a pečene. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25 ˚C, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. 

Výrobca

KOMPAVA spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, Slovenská republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO