loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Enteroflor (probiotiká) - Yamamoto

Probiotiká, teda živé organizmy, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov a minerálov, a tým blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru, imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Lactobacillus Acidophilus je grampozitívna baktéria, tiež všeobecne známa ako „lactobacillus acidophilus“ alebo jednoducho ako „Acidophilus“, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našich črevách. Je najdôležitejšou „priateľskou“ baktériou v tenkom čreve a podporuje ideálne prostredie pre správne trávenie a asimiláciu potravy. Vedecká literatúra, ktorá sa jej týka ukázala, že plní mnohé ďalšie dôležité funkcie pre normálnu fyziológiu organizmu. Patrí do skupiny baktérií, ktoré sa nazývajú baktérie kyseliny mliečnej (alebo laktobacily) v dôsledku ich schopnosti transformovať cukry na kyselinu mliečnu a peroxid vodíka, čo sú látky, ktoré inhibujú (spomaľujú, prípadne zastavujú) rast nežiadúcich baktérií v čreve. Lactobacillus je bežne používaný v mliekárenskom priemysle na výrobu jogurtov a syrov, aj keď vo veľmi nízkych množstvách. Nájdeme ho v probiotických výrobkoch, diétnych výrobkoch a dokonca aj v liekoch.

Lactobacillus Acidophilus má mnohonásobné prospešné vlastnosti, je považovaný za najznámejšieho probiotického „priateľa“ čreva, pretože inhibuje produkciu iných mikroorganizmov a podporuje elimináciu mnohých toxínov produkovaných proteolytickými baktériami a je základom pre syntézu vitamínu B na intestinálnej (črevnej) úrovni.

Výhody:

  1. Zlepšenie trávenia a absorpcie
  2. Zabraňuje tvorbe plynov a nadúvania po jedle
  3. Posilňuje imunitný systém
  4. Pomáha znižovať intoleranciu laktózy spôsobenú nedostatkom enzýmu laktázy
  5. Vyvažuje gastrointestinálny systém a znižuje hnačku
  6. Pomáha zmierňovať zápchu

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou, najlepšie medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 30
Lactobacillus Acidophilus 15×109 CFU*
*CFU: jednotky tvoriace kolónie

Zloženie

Lactobacillus acidophilus PBS066 (DSM 24936), glazúrovacie činidlo: hydroxypropyl-metyl-celulóza, kukuričný škrob, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, farbivo: E171.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO