loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Elite Whey Protein Isolate 80 % - Dymatize

Elite Whey Protein Isolate 80 % - Dymatize: Nové balenie a nové vylepšené zloženie !!! Obsahuje vysoké hladiny antikatabolických aminokyselín.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Je jeden z najpredávanejších zahraničných proteínovych suplementov na našom trhu v súčasnosti. Je to vynikajúca zmes koncentrovaného proteínu srvátky, čistého extraktu z proteínu srvátky upraveného iontovou výmenou a peptidov srvátky.

Každá porcia Elite je špecificky laboratórne upravená pomocou enzýmov, čím je zaručené ľahšie trávenie a vysoká vstrebateľnosť nutná k tomu, aby bielkoviny obsiahnuté vo výrobku mali maximálnu využiteľnosť. Takže pokiaľ hľadáte proteín najvyššej kvality, navyše za dobrú cenu, tak Dymatize Elite Whey Protein je pre vás najlepšou voľbou.

Výhody:

  • Elite teraz obsahuje navyše špeciálny prostriedok podporujúci trávenie - patentovanú enzymatickú zmes obsahujúcu Zytrix®, ktorá pomáha zlepšiť absorpciu a robí Elite prístupnejší pre ľudí s laktózovou intoleranciou.
  • Proteín srvátky Dymatize Elite obsahuje vysoké hladiny antikatabolických aminokyselín, ktoré uľahčujú potréningovú regeneráciu sú vynikajúcim zdrojom výživy pre tréningom vyčerpané svaly.
  • Rovnaké reťazce aminokyselín sa v tele využívajú nielen pri obnove, ale aj pri raste buniek svalov, výsledkom čoho sú svalové prírastky tvorené z vysokého podielu čistou svalovou hmotou.
  • Ďalšou neoddeliteľnou vlastnosťou všetkých proteínových koncentrátov spoločnosti Dymatize je vynikajúca chuť bez kompromisov a ani výrobok Elite Whey Protein v tomto smere nie je výnimkou.

Účinné látky vo výrobku:

  1. Ion-Exchange Whey Protein Isolát
  2. CFM syrovátkový koncentrát
  3. srvátkové peptidy

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku prípravku s cca 200-300 ml vody alebo nízkotučného mlieka, užívajte 2 až 3 krát počas dňa najlepšie ráno,  po tréningu a tesne pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť rich chocolate) 1 odmerka (36,3 g)
Počet dávok v balení: (907 g) 25
Počet dávok v balení: (2 270 g) 62
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Tuky 2 g
Saturovaný tuk 1 g
Bielkoviny 25 g
Sacharidy 4 g
Vláknina 2 g
Cukry 1 g
Sodík 130 mg
Draslík 400 mg
Cholesterol 50 mg
Vitamín A
Vitamín C
Vápnik
Železo
Aminokyselinové spektrum: na 1 dávku
L-Isoleucín 1 418 mg
L-Leucín 2 767 mg
L-Lyzín 2 346 mg
L-Metionín 566 mg
L-Fenylalanín 774 mg
L-Treonín 1 714 mg
L-Tryptofán 413 mg
L-Valín 1 444 mg
L-Alanín 1 235 mg
L-Arginín 688 mg
Kyselina Asparágová 2 601mg
L-Cysteín 522 mg
L-Glutamín 4 422 mg
L-Glycín 455 mg
L-Histidín 440 mg
L-Prolín 1 445 mg
L-Serín 1 256 mg
L-Tyrozín 691 mg

Zloženie

Elite 100 % Whey Protein Blend (srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteinový koncentrát, srvátkové peptidy, kakao, polydextóza, prírodné a prírodne arómy, chlorid draselný, soľ, celulózová guma, xantánová guma, carrageenan, Zytrix Enzyme Blend (proteázy, laktázy, lipáza) acesulfám K, sukralóza, stevia leaf extract.

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju.

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.Skladujte v suchu pri teplote robiť 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO