loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Elite Primal BEEF Protein - Dymatize

Elite Primal BEEF Protein - Dymatize: Najkvalitnejší a najchutnejší proteín na svete z hovädzieho mäsa!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Ako tvoriť najväčší nárast hmoty a sily? Odpoveď je jasná, jesť hovädzie mäso. Elite Primal BEEF Protein sa skladá z super kvalitného proteínového izolátu hovädzieho mäsa, a ten je o 375% viac koncentrovaný ako steak a viac koncentrovaný ako srvátkový izolát. Ak potrebujete prípravok s nulovým obsahom tuku, cholesterolu alebo cukru tak zvoľte Elite Primal BEEF Protein.

Obsahuje:

  1. Technológiu anabolickej retencie dusíka (Arnt)
  2. 20-krát viac kreatínu ako v obsahuje steak - až 3 grami v jednej dávke
  3. Viac BCAA pre väčšie anabolické a anti-katabolické účinky - BCAA sú v jedinečnej farmaceutickej kvalite
Technológia anabolickej retencie dusíka (Arnt):

Recykluje aminokyselinami a minimalizuje amoniak. Aj keď bielkoviny sú rozhodujúce pre rast svalov, môže paradoxne proteín niekedy dokonca znížiť výkon a rast svalov, ak dusíkový odpad, ako amoniak, nie je recyklovaný späť na anabolické procesy alebo nie je inak neutralizovaný. ANRT je technológia ktorá umožňuje, aby sa nežiaduce látky metabolizmu opätovne recyklovali aminokyselinami. ANRT faktory retencie dusíka obsiahnuté v Elite Primal BEEF Protein: GKG (glutamín-alfa-ketoglutarát), OKG (ornitín-alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoisocaproate.

20-krát viac kreatínu ako obsahuje steak:

Jedným z pozitívnych atribútov jedenia hovädzieho mäso je jeho prirodzený vysoký obsah kreatínu. Hovädzie mäso je jeden z najlepších prírodných zdrojov kreatínu. Každá dávka obsahuje 20 krát viac kreatínu, ako by ste dostali v steaku.

Viac BCAA pre väčšie anabolické a anti-katabolické účinky:

K ďalšiemu zvýšeniu anabolických procesov prispievajú vysoké hladiny BCAA a aminokyselín. Zvýšené hladiny BCAA podporujú pozitívnu dusíkovú bilanciu, zlepšenie syntézy bielkovín, zníženie katabolizmu, dokážu zvýšiť výkon a znížiť svalovú únavu počas tréningu.

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml studenej vody a užite do 30 minút po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: príchuť Fruit punch 1 odmerka (33 g)
Počet dávok v balení: (1 849 g) 56
Počet dávok v balení: (925 g) 28
Hodnoty jednej dávky:
Kalórie 100 kcal
Bielkoviny 24 g
Sacharidy celkom < 1 g
z toho sacharidy 0 g
Vláknina 0 g
Tuky 0 g
Nasýtené tuky 0 g

Zloženie

Primal Beef Protein Blend (hydrolyzované peptidy z hovädzieho zdroja, hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, hovädzí albumín), Strength and Power Blend (kreatín, BCAA Matrix-L-leucine, L-valin, L-isoleucine), Nitrogen Retention Matrix (Glutamine-Alpha-Ketoglutarate, Arginine Keto-Isocaproate, Ornithine-Alpha-Ketoglutarate, Alpha-Ketoglutarate), kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, kyselina vínna, sukralóza, kyselina jablčná, oxid kremičitý, extrakt z listu stévie, red #40.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov: Bezlepkový výrobok.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO