+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Elite Primal BEEF Protein - Dymatize

Hlavný obrázok Elite Primal BEEF Protein - Dymatize
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Elite Primal BEEF Protein - Dymatize: Najkvalitnejší a najchutnejší proteín na svete z hovädzieho mäsa!


Popis produktu

Ako tvoriť najväčší nárast hmoty a sily? Odpoveď je jasná, jesť hovädzie mäso. Elite Primal BEEF Protein sa skladá z super kvalitného proteínového izolátu hovädzieho mäsa, a ten je o 375% viac koncentrovaný ako steak a viac koncentrovaný ako srvátkový izolát. Ak potrebujete prípravok s nulovým obsahom tuku, cholesterolu alebo cukru tak zvoľte Elite Primal BEEF Protein.

Obsahuje:

  1. Technológiu anabolickej retencie dusíka (Arnt)
  2. 20-krát viac kreatínu ako v obsahuje steak - až 3 grami v jednej dávke
  3. Viac BCAA pre väčšie anabolické a anti-katabolické účinky - BCAA sú v jedinečnej farmaceutickej kvalite
Technológia anabolickej retencie dusíka (Arnt):

Recykluje aminokyselinami a minimalizuje amoniak. Aj keď bielkoviny sú rozhodujúce pre rast svalov, môže paradoxne proteín niekedy dokonca znížiť výkon a rast svalov, ak dusíkový odpad, ako amoniak, nie je recyklovaný späť na anabolické procesy alebo nie je inak neutralizovaný. ANRT je technológia ktorá umožňuje, aby sa nežiaduce látky metabolizmu opätovne recyklovali aminokyselinami. ANRT faktory retencie dusíka obsiahnuté v Elite Primal BEEF Protein: GKG (glutamín-alfa-ketoglutarát), OKG (ornitín-alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoisocaproate.

20-krát viac kreatínu ako obsahuje steak:

Jedným z pozitívnych atribútov jedenia hovädzieho mäso je jeho prirodzený vysoký obsah kreatínu. Hovädzie mäso je jeden z najlepších prírodných zdrojov kreatínu. Každá dávka obsahuje 20 krát viac kreatínu, ako by ste dostali v steaku.

Viac BCAA pre väčšie anabolické a anti-katabolické účinky:

K ďalšiemu zvýšeniu anabolických procesov prispievajú vysoké hladiny BCAA a aminokyselín. Zvýšené hladiny BCAA podporujú pozitívnu dusíkovú bilanciu, zlepšenie syntézy bielkovín, zníženie katabolizmu, dokážu zvýšiť výkon a znížiť svalovú únavu počas tréningu.


Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml studenej vody a užite do 30 minút po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: príchuť Fruit punch 1 odmerka (33 g)
Počet dávok v balení: (1 849 g) 56
Počet dávok v balení: (925 g) 28
Hodnoty jednej dávky:
Kalórie 100 kcal
Bielkoviny 24 g
Sacharidy celkom < 1 g
z toho sacharidy 0 g
Vláknina 0 g
Tuky 0 g
Nasýtené tuky 0 g

Zloženie

Primal Beef Protein Blend (hydrolyzované peptidy z hovädzieho zdroja, hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, hovädzí albumín), Strength and Power Blend (kreatín, BCAA Matrix-L-leucine, L-valin, L-isoleucine), Nitrogen Retention Matrix (Glutamine-Alpha-Ketoglutarate, Arginine Keto-Isocaproate, Ornithine-Alpha-Ketoglutarate, Alpha-Ketoglutarate), kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, kyselina vínna, sukralóza, kyselina jablčná, oxid kremičitý, extrakt z listu stévie, red #40.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov: Bezlepkový výrobok.


Hodnotenie

4.6
3 hodnotenia

Novinky