loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Muscle Pump E.NOX - Extrifit

Prípravok určený pre maximalizáciu silového výkonu, stimuláciu vysokej intenzity tréningu a maximálneho napumpovania a tiež prekrvenia svalov.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Pri tréningu som napumpovaný a nabudený, že chvíľami rozmýšľam nad tým , či je to ešte stále len doplnok stravy alebo nejaký doping?

Je predstaviteľom najmodernejšej generácie stimulantov na báze produkcie NO (oxidu dusnatého). Pre účinnosť výrobku je dôležitá tiež sacharidová zložka: uhľohydrát izomaltulóza (PalatinoseTM), oligosacharid maltodextrín a dextróza ako rýchly zdroj energie. Je vo forme prášku, ktorý ľahko rozpustíte vo vode, výborne chutí a môžete ho okamžite konzumovať.

Kreatínový zdroj svalovej sily = 13 044 mg!

E.NOX obsahuje vysokú dávku 3 najlepších foriem kreatínu. Úplne novým typom kreatínu je kreatín AKG - alfaketoglutarát (4 348 mg v 100 g), ktorý je "hitom" novej doby medzi kreatínovými suplementmi, trikreatín malát (4 348 mg v 100 g), a kreatín monohydrát (4 348 mg v 100 g).

Nabudenie do tréningu = 5 217 mg!

Pre maximálne nasadenie a koncentráciu pri tréningu obsahuje E.NOX tiež komplex stimulačných látok: taurín (4 348 mg v 100 g = 2 000 mg v 1 dávke), kofeín (100 mg v 1 dávke) a prírodný stimulant extrakt zo zeleného čaju (652 mg v 100 g).

Palatinózová sacharidová báza s postupným uvoľňovaním energie:

Pre účinok výrobku E.NOX je dôležitá aj jeho sacharidová zložka - tvoria ju revolučný uhľohydrát izomaltulóza (palatinóza). Palatinóza je výborným zdrojom energie pre športovcov a osoby pri zvýšenej telesnej záťaži.  Dopĺňa známy oligosacharid maltodextrín a dextrózu ako rýchly zdroj energie. Táto kombinácia sacharidov Vám zabezpečí dostatok energie v priebehu celého tréningu a zároveň je dôležitá pre ideálny účinok kreatínovej zložky E.NOX.

Výhody:

  1. Maximalizácia sily
  2. Stimulácia vysokej intenzity tréningu
  3. Maximálne napumpovanie
  4. Najlepšie formy kreatínu
  5. Výborná chuť

Dávkovanie

Užívajte 1-3 odmerky (1 odmerka = 15,3 g). Rozmiešajte v 300-400 ml vody. Obsah pripraveného nápoja je určený k priamej konzumácii.

  • Kondiční športovci: užívajte 1-2 odmerky 15-20 minút pred tréningom
  • Pokročilí a výkonnostní športovci: užívajte 3 odmerky 15-20 min pred tréningom

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerky (15,3 g)
Počet dávok v balení: 45
Hodnoty:
Energetická hodnota 192 kJ/46 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 5,2 g
z toho cukry 4,7 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g
Prehľad účinných látok: v 46 g (3 odmerky)
Pumping 4 Matrix 14 000 mg
Arginin AKG alfaketoglutarát 5 000 mg
L-arginín báza 2 000 mg
- z toho čistý L-arginín 5 280 mg
L-citrulín DL-malát 3 000 mg
z toho L-citrulín 2 100 mg
Beta alanín 4 000 mg
Creatine 3! Matrix 6 000 mg
Kreatin AKG alfaketoglitarát 2 000 mg
Kreatin monohydrát 2 000 mg
Tri-kreatin malát 2 000 mg
Energy and Mental Focus 2 500 mg
Taurin 2 000 mg
Extrakt zo zeleného čaju 300 mg
z toho obsah kofeínu 120 mg
Kofeín bezvodý 100 mg
Celkom kofeínu 220 mg

Zloženie

Príchuť jablko: L-arginín AKG - alfaketoglutarát, beta alanín, L-Citrullin DL malát, arginín báza, taurín, kreatín monohydrát, kreatín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, extrakt zo zeleného čaju (30 % kofeínu), kofeín bezvodý, dextróza, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), maltodextrín, PalatinoseTM (isomaltulóza), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu), chlorofyl (prírodné farbivo).

Príchuť višňa: L-arginín AKG - alfaketoglutarát, beta alanín, L-Citrullin DL malát, arginín báza, taurín, kreatín monohydrát, kreatín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, extrakt zo zeleného čaju (30 % kofeínu), kofeín bezvodý, dextróza, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), maltodextrín, PalatinoseTM (isomaltulóza), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo).

Príchuť čierna ríbezľa: L-arginín AKG - alfaketoglutarát, beta alanín, L-Citrullin DL malát, arginín báza, taurín, kreatín monohydrát, kreatín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, extrakt zo zeleného čaju (30 % kofeínu), kofeín bezvodý, dextróza, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), maltodextrín, PalatinoseTM (isomaltulóza), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu), extrakt z červenej repy (prírodné farbivo).

Príchuť pomaranč: L-arginín AKG - alfaketoglutarát, beta alanín, L-Citrullin DL malát, arginín báza, taurín, kreatín monohydrát, kreatín AKG - alfaketoglutarát, trikreatín malát, extrakt zo zeleného čaju (30 % kofeínu), kofeín bezvodý, dextróza, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), maltodextrín, PalatinoseTM (isomaltulóza), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo), glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévie - prírodného pôvodu), beta karotén (prírodné farbivo).

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Video

Výrobca

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO