+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Drive X2 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok Drive X2 - Dex Nutrition
 

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
50 ml.Grapefruit+Cherry1.50 €20%1.20 €


Stručný popis

Predtréningový stimulant v ampulke.


Popis produktu

Stimulant pre zvýšenie sily a intenzity v priebehu tréningu. Obsahuje komplex Power Booster a Energy booster s účinnými látkami pre zvýšenie sily a nekončiacu energiu.

Dextróza je jednoduchý cukor, najrýchlejší zdroj energie. Telo ju nemusí spracovávať, prúdi ako energia rovno do krvi a svalov. Je ideálna pre rýchle doplnenie energie.

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Tým napomáha zlepšeniu výkonnosti a sily, a zväčšeniu objemu práce, ktorú ste schopní vykonať počas intenzívneho tréningu.

L-arginín alfaketoglutarát alebo AKG predstavuje pokročilejšiu formu arginínu. Tým zabezpečuje aj lepšiu vstrebateľnosť a účinnosť. Napomáha rozšíreniu ciev a tým zvýšuje prekrvenie, hrá dôležitú úlohu pri zvýšenej námahe, pomáha lepšie zvládať stres, urýchľuje hojenie rán, regeneráciu a naviac stimuluje vylučovanie rastového homónu.

Glycín podporuje tvorbu kreatínu v organizme a tým zabraňuje katabolizmu svalových buniek. Zvyšuje tiež energiu a odolnosť organizmu.

Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

L-citrulín malát je aminokyselina, ktorá dokáže zlepšiť prekrvenie, podporuje vitalitu a energiu. Vďaka regulácii prekrvenia aj zlepšeniu prenosu kyslíka a príjmu glukózy napomáha k získaniu silnejších a väčších svalov. Rovnako tak odstránením nahromadeného amoniaku znižuje fyzickú únavu a zlepšuje kondíciu pri náročnom výkone. Podporuje zvýšenie vytrvalosti a to prostredníctvom zvýšenia energie priamo vo svalových vláknach.

Fenylalanín ako esenciálna aminokyselina pôsobí na centrálnu nervovovú sústavu, ovplyvňuje náladu, ale aj potláča chuť do jedla a tlmí bolesť.

Kofeín je známym stimulantom, dokáže zlepšiť koncentráciu a oddialiť pocit únavy.

Glukuronolaktón sa prirodzene vyskytuje v tele ako sacharid. Zlepšuje sústredenie, pamäť a znižuje únavu.

Výhody:

  1. Zlepšuje výkon
  2. Podporuje zvýšenie sily
  3. Praktické balenie

Dávkovanie

Jednu dávku, 25 ml (1/2 ampulky/2 lyžice) užívajte 1x denne, 30 min. pred tréningom. Pred použitím pretrepať. Produkt môže byť rozpustený vo vode. Nekombinujte s inými zdrojmi obsahujúcimi kofeín. Neužívajte pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 25 ml
Počet dávok v balení: (50 ml) 2
Power Booster 9 750 mg
Dextróza 3 000 mg
Beta-alanín 2 500 mg
Alfaketoglutarát L-arginínu 1 500 mg
z toho L-arginín 975 mg
L-glycín 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
L-citrulín malát 500 mg
z toho L-citrulín 280 mg
L-fenylalanín 250 mg
Energy Booster 325 mg
Kofeín 200 mg
Glukuronolaktón 125 mg

Zloženie

Voda, power booster (dextróza, beta-alanín, alfaketoglutarát l-arginínu, l-glycín, taurín, l-citrulín malát, l-fenylalanín), energy booster (bezvodý kofeín, glukuronolaktón), aróma, konzervant (kyselina sorbová), zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), sladidlá (acesulfam K, cyklamát sodný, sukralóza, sacharín sodný), farbivo pre príchuť Raspberry a Grapefruit+Cherry - košenila.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neužívajte v prípade chorôb krvného obehu alebo pri precitlivenosti na kofeín. Nekombinujte s alkoholom. Jednorazové užitie beta-alanínu v množstvách presahujúcich 800 mg môže spôsobovať mravčenie a brnenie. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky