+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

DAA-stin - Megabol

Hlavný obrázok DAA-stin - Megabol
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Náhrada steroidov


Stručný popis

DAA-stin - Megabol: je výrobok najvyššej kvality, ktorý napomáha Vášmu telu zvyšovať hladinu testosterónu aby Vaše svaly rýchlejšie rástli a získavali požadovanú kvalitu, ktorú chce dnes dosiahnuť naozaj každý.


Popis produktu

D-asparágová kyselina (DAA) prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. Tento výrobok ponúka až 98% koncentrovanú kyselinu asparágovú na podporu zvýšenia hladiny testosterónu.  Megabol DAA-stin môžeme s kľudom nazvať za najsilnejším produktom na trhu, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu v organizme.

DAA-stin je výrobok najvyššej kvality, ktorý napomáha Vášmu telu zvyšovať hladinu testosterónu aby Vaše svaly rýchlejšie rástli a získavali požadovanú kvalitu, ktorú chce dnes dosiahnuť naozaj každý. S týmto  výrobkom sa nemusíte báť o zníženie vašich výkonov, ale priam pôjdete raketovo hore so svalovými prírastkami a silou. Budú vám závidieť všetci na okolo vďaka tomuto doplnku výživy. Tak neváhajte a rozhodnite sa pre  DAA-stin 90g s ktorým zažijete to, čo nikdy predtým.


Dávkovanie

Dávku 3 g (jednu čajovú lyžičku) užite pred prvým jedlom. Pre dosiahnutie lepších výsledkov užívajte spolu s prípravkom BIOSTEROL a TESTOSTEROL.


Tabuľka nutričných hodnôt

Zloženie DAA-stin 1 dávka (3 g)
Obsah jednej dávky prípravku:
D-asparágová kyselina (DAA) 2,9 g
Semená senovka grécka (saponíny) 15 mg

Hodnotenie

4.7
3 hodnotenia

Novinky