loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

D4 Thermal Shock - Cellucor

D4 Thermal Shock - Cellucor: Dlhodobo najlepšia formula na spaľovanie tuku a nabitie energie počas tréningu. Využíva beta-2 signalizáciu, ktorá vyvoláva prirodzený adrenalín, ten prináša bezkonkurenčnú energiu a sústredenie, súčasne zvýšenie metabolizmu a vytrvalosti.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

D4 Thermal Shock - Cellucor

Čo je D4 Thermal Shock? Kedy by ste ho mali používať?

Ak chcete schudnúť
Potrebujete viac energie
Nechcete sa cítiť nepokojný, keď užívate produkt,
alebo bez energie, keď ho neužívate
Nechcete užívať veľké množstvo tabletiek

ADRENALINE je kľúčom k úspechu CHUDNUTIA

D4 Thermal Shock využíva beta-2 signalizáciu, ktorá vyvoláva prirodzený adrenalín, ten prináša bezkonkurenčnú energiu a sústredenie, súčasne zvýšenie metabolizmu a vytrvalosti.
Dlhodobo najlepšia formula na spaľovanie tuku a nabitie energie počas tréningu.

D4 Thermal Shock kombinuje Amla Fruit, kofeín, a White Willow Bark, čo vytvára najefektívnejšiu zmes od dôb ECA. D4 Thermal Shock - napomáha celkovej strate tuku a zlepšeniu výbušnej energie prostredníctvom bezpečného, prírodného vzorca.

Výsledky v jedinej pilulke.

Väčšina produktov na chudnutie komplikuje dávkovanie tým, že denné dávky musia byť neustále zvyšované, aby bolo užívanie efektívne, niektorí nakoniec požadujú osem a viac  tabliet denne! D4 Thermal Shock je najsilnejší termogénny ultra-koncentrovaný vzorec, ktorý doslova topí telesný tuk a prináša extrémny príval energie a to len v jednej pilulke!

Amla Fruit Extract
Je prírodným zdrojom Phyllemblinu, ktorý je silný adrenergný stimulátor. Phyllemblin vyvoláva vylučovanie adrenalínu, čo má za následok extrémny nárast bunkovej energie a duševnú čulosť. Účinnosť Phyllemblinu bola prirovnávaná k efedrínu, no bez nežiaducich vedľajších účinkov, ako je zvýšenie krvného tlaku, úzkosť, alebo nervozita. Phyllemblin je vasodilátor, otvára krvné cesty do svalov, čo vedie k dočasnému zvýšeniu celkového objemu svalov a rýchlosti kontrakcií. Navyše Phyllemblin pôsobí ako bronchodilatátor - maximalizuje využitie kyslíka v tele.

Kofeín
Kofeín je silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

White Willow Bark Extract
Je prírodným zdrojom salicínu, prírodný stimulant aspirínu. Aspirín je tradičná súčasť diéty a energetických produktov. Súčasne zosilní termogénny účinok kofeínu a iných adrenergných stimulátorov. Kyselina salicylová posilňuje citlivosť inzulínu, metabolizmu glukózy a metabolizmu tukov.

Sclareolide
Je prírodný extrakt, ktorý zvyšuje energiu a pomáha udržiavať svalovú hmotu počas chudnutia. Sclareolide zvyšuje ATP a urýchľuje niekoľko bunkových procesov vrátane metabolizmu tukov a produkcie štítnej žľazy.

Passion Flower Extract
Je prírodný rastlinný extrakt, ktorý minimalizuje úzkosť, nervozita, a "prepad energie" tradične spájaný s doplnkami na chudnutie. Passion Flower Extract pôsobí ako inhibítor monoaminooxidázy (MAOI), zlúčeniny, ktorá zvyšuje dopamín, znižuje serotonín a zabraňuje odbúravaniu noradrenalínu v tele.

N-Acetyl-L-tyrozín
Je rýchlo absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorá je menej náchylná k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor rastových hormónov, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú sekréciu HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, koncentrácii a mentálnej bdelosti.

Dávkovanie

Ako mám užívať D4 Thermal Shock?

Začnite tým, že užijete jednu kapsula D4 Thermal Shock pri raňajkách. Po zistení tolerancie môžete prijať ďalšiu kapsulu na poludnie. Pokročilí užívatelia môžu užiť až 2 kapsule v jednej dávke. Vzhľadom k tomu, že D4 Thermal Shock obsahuje kofeín, nemal by byť prijatý osem hodín pred spaním.

Mám užiť D4 Thermal Shock s jedlom?

D4 Thermal Shock môžete užívať s jedlom, alebo na prázdny žalúdok, aj keď väčšina užívateľov radšej začína tým, že D4 Thermal Shock konzumuje s jedlom, aby zabránili možným žalúdočným nevoľnostiam.

Musím vziať D4 Thermal Shock každý deň?

Pre zaistenie čo najvyššej efektivity chudnutia, je dobré D4 Thermal Shock užívať každý deň. Pre používateľov, ktorí si želajú len občasnú energetickú podporu, môžu užívať 1-2 kapsuly podľa potreby.

Môžem užívať D4 Thermal Shock s inými produktmi Cellucor?

D4 Thermal Shock bol navrhnutý ako synergický produkt. D4 Thermal Shock môže byť kombinovaný s produktmi Cellucor zvyšujúcimi hladinu testosterónu a P6 Extreme. Po osobnom zistení tolerancie na kofeín sa môže D4 Thermal Shock užívať s predtréningovým produktom - NZero Extreme.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať D4 Thermal Shock?

Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Ja som s drogami testovaný športovec, môžem vziať D4 Thermal Shock?

Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kapsula
Počet dávok v balení: 60 alebo 120 podľa balenia

Hodnoty jednej dávky %DV
Proprietary blend 588 mg *
(Amla Fruit Extract, kofeín /150 mg kofeín bezvodý/,
White Willow Bark Extract, Octopamine HCL,Y. Bark extrakt, Evodiamine Sclareolide,
Passion Flower Extract, N-Acetyl-L-tyrozín)

* denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Celulóza, oxid titaničitý, magnézium stearát, mikrokryštalická celulóza.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO