+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creatine Ethyl Ester - Nutrend

Hlavný obrázok Creatine Ethyl Ester - Nutrend
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Creatine Ethyl Ester 120 kaps. - Nutrend: Najnovšia, vysoko stabilná a maximálne využiteľná forma kreatínu.


Popis produktu

Najnovšia, vysoko stabilná a maximálne využiteľná forma kreatínu. Charakteristika účinných látok: CEE: Jedná sa o najmladšiu formu kreatínu. Ide o zlúčeninu kreatínu a esteru (estery sú organické zlúčeniny, vznikajúce reakciou karboxylových kyselín a alkoholov), alebo esterifikovaný kreatín.

  1. CEE je vo svete klinicky testovaný na zdravotnú nezávadnosť a neprekázalo sa žiadne jeho negatívne pôsobenie v organizme. Benefity CEE: * vysoká stabilita * maximálna využiteľnosť * minimálne „zatuhnutie“ svalovej hmoty * nárast sily, dynamiky, výbušnosti * nárast objemu kvalitnej svalovej hmoty * urýchlenie regenerácie.
  2.  ALA - Kyselina alfa-lipoová: ALA je koenzýmom rady telesných reakcií, predovšetkým premeny glukózy na energiu – ATP. Tento proces prebieha na bunkovej úrovni, v energetických centrálach buniek – mitochondriách. Pokiaľ je dostatočné množstvo ALA v krvi, zvyšuje senzitivitu buniek voči inzulínu. Toho sa využíva i v medicíne, keď sa ALA podáva diabetikom II.typu. Navyše je ALA veľmi silným antioxidantom. Benefity ALA: * zlepšenie produkcie energie * zlepšený prestup živín do buniek * nárast svalovej hmoty * redukcia tukov * urýchlenie regenerácie * vysoká antioxidačná kapacita vo výrobku CEE pôsobí ALA synergicky s CEE, predovšetkým v rovine zvýšenia energizácie a regenerácie organizmu a tým pádom i v zlepšení fyzickej výkonnosti.
  3. Vitamín B6 – Pyridoxín: participuje na mnohých chemických reakciách v organizme, predovšetkým na úrovni aminokyselín a formovaní bielkovín. Je nevyhnutný pre normálny metabolizmus všetkých živín (bielkovín, tukov i cukrov), účastní sa formovania erytrocytov, je nevyhnutný pre činnosť mozgu.

Dávkovanie

Pre nárast svalovej hmoty: užívajte 6 kapsúl pred alebo po skončení športového výkonu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 kaps. (624 mg) v 100 g
Energetická hodnota 10,6 kJ/ 2,5 kcal 1 700 kJ/400 kcal
Bielkoviny 0,6 g 100 g
Sacharidy 0 g 0 g
Cukry 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Creatine ethyl ester HCl 500 mg 80128 mg
Kyselina A-lipoová 3,4 mg 544,9 mg
Vitamin B6 0,5 mg 77,7 mg

Zloženie

Creatíne ethyl ester HCl, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), kyselina α-lipoová, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.8
1 hodnotenie

Novinky