loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Creatine Ethyl Ester - Nutrend

Creatine Ethyl Ester 120 kaps. - Nutrend: Najnovšia, vysoko stabilná a maximálne využiteľná forma kreatínu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Najnovšia, vysoko stabilná a maximálne využiteľná forma kreatínu. Charakteristika účinných látok: CEE: Jedná sa o najmladšiu formu kreatínu. Ide o zlúčeninu kreatínu a esteru (estery sú organické zlúčeniny, vznikajúce reakciou karboxylových kyselín a alkoholov), alebo esterifikovaný kreatín.

  1. CEE je vo svete klinicky testovaný na zdravotnú nezávadnosť a neprekázalo sa žiadne jeho negatívne pôsobenie v organizme. Benefity CEE: * vysoká stabilita * maximálna využiteľnosť * minimálne „zatuhnutie“ svalovej hmoty * nárast sily, dynamiky, výbušnosti * nárast objemu kvalitnej svalovej hmoty * urýchlenie regenerácie.
  2.  ALA - Kyselina alfa-lipoová: ALA je koenzýmom rady telesných reakcií, predovšetkým premeny glukózy na energiu – ATP. Tento proces prebieha na bunkovej úrovni, v energetických centrálach buniek – mitochondriách. Pokiaľ je dostatočné množstvo ALA v krvi, zvyšuje senzitivitu buniek voči inzulínu. Toho sa využíva i v medicíne, keď sa ALA podáva diabetikom II.typu. Navyše je ALA veľmi silným antioxidantom. Benefity ALA: * zlepšenie produkcie energie * zlepšený prestup živín do buniek * nárast svalovej hmoty * redukcia tukov * urýchlenie regenerácie * vysoká antioxidačná kapacita vo výrobku CEE pôsobí ALA synergicky s CEE, predovšetkým v rovine zvýšenia energizácie a regenerácie organizmu a tým pádom i v zlepšení fyzickej výkonnosti.
  3. Vitamín B6 – Pyridoxín: participuje na mnohých chemických reakciách v organizme, predovšetkým na úrovni aminokyselín a formovaní bielkovín. Je nevyhnutný pre normálny metabolizmus všetkých živín (bielkovín, tukov i cukrov), účastní sa formovania erytrocytov, je nevyhnutný pre činnosť mozgu.

Dávkovanie

Pre nárast svalovej hmoty: užívajte 6 kapsúl pred alebo po skončení športového výkonu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 kaps. (624 mg) v 100 g
Energetická hodnota 10,6 kJ/ 2,5 kcal 1 700 kJ/400 kcal
Bielkoviny 0,6 g 100 g
Sacharidy 0 g 0 g
Cukry 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Creatine ethyl ester HCl 500 mg 80128 mg
Kyselina A-lipoová 3,4 mg 544,9 mg
Vitamin B6 0,5 mg 77,7 mg

Zloženie

Creatíne ethyl ester HCl, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), kyselina α-lipoová, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO