+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creatine Decanate - Muscle Meds

Hlavný obrázok Creatine Decanate - Muscle Meds
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Creatine Decanate - Muscle Meds: na podporu maximálneho anabolického budovania svalov, zvýšenie svalovej sily, zníženie bolestivosti a zlepšenie využitia kreatínu.


Popis produktu

reklamny baner creatine deconate od mm

  1. Profesionálna sila mikronizovaného kreatínu
  2. Podpora nárastu svalovej hmoty a sily
  3. Zvyšuje ATP a energetický výdaj pri cvičení
  4. Podporuje zotavenie a zníženie svalovej bolesti

Kreatín je navrhnutý na budovanie svalov a sily a preto je jedným zo špičkových športových doplnkov pre kulturistov. MuscleMeds a nový CREATINE DECANATE poskytuje výkonnú dávku mikronizovaného kreatín monohydrátu vyrobeného cez vedecky pokročilú DecaDrive technológiu na podporu maximálneho anabolického budovania svalov, zvýšenie svalovej sily, zníženie bolestivosti a zlepšenie využitia kreatínu.

Akcelerátor živín:

Revolučná DecaDrive technológia zahŕňa použitie dodávkových metód pomocou zlúčeniny PEG (ako je polyetylénglykol) a dekanoát (ako sodium caprate) pre zvýšenie infúzie aminokyselín. PEG je navrhnutý k lepšej črevnej absorpcii, používa sa na zvýšenie rozpustnosti a rozpúšťania aminokyselín, a tým podporuje celkové podmienky pre maximalizáciu transcellular a paracellular  absorpcie.

Decanate je klinicky testovaný k lepšej črevnej absorpcii. Jej princíp bio-dynamického pôsobenia zahŕňa zvýšenie paracellular priestupnosti, rozšíri sa do tesnej paracellular križovatky (otvory), a tým podporuje väčší príjem a transport aminokyselín do krvného riečišťa. Amino DECANATE, tieto aminokyseliny sú tiež mikronizované k zníženiu veľkosti častíc a ďalej optimalizujú črevnú dopravu cez transcellular a paracellular ciestu. Konečným výsledkom je zvýšenie rozpustnosti, rozpúšťanie a vylepšená transcellular a paracellular absorpcia pre rýchlejšie, väčšie a silnejšie využitie aminokyselín.


Dávkovanie

Zmiešajte jednu zarovnanú odmerku Creatin Decanate s 240-300ml vody, džúsu, alebo vášho obľúbeného športového nápoja. Užívajte 1 až 2 krát denne.( pred a po tréningu), v netréningové dni môžete užívať 1 x ráno po prebudení.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (5 g) % DV
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
Creatine Decanate™
(Creatine Monohydrate, Decanoic Acid, PEG 8000 And PEG 3350) 5 g **
** Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kreatín monohydrát.


Upozornenie

Varovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou.


Hodnotenie

4.9
2 hodnotenia

Novinky