loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Creatine Burst - Exalted Nutrition

Creatine Burst ponúka ultra mikronizovanú prvotriednu kvalitu jedného z najpoužívanejších doplnkov športovej výživy Kreatín monohydrát.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Creatine Burst od anglickej spoločnosti Exalted garantuje vysoko čistú mikronizovanú formu kreatínu monohydrátu bez obsahu akýchkoľvek iných prísad. Všetky produkty sú pravidelne testované laboratórnymi rozbormi, vďaka ktorým je spoločnosť schopná garantovať maximálnu kvalitu.

Creatine Burst predstavuje najvyššiu možnú kvalitu a čistotu kreatínu monohydrátu. Kreatín podporuje nárast čistej svalovej hmoty, explozívnej sily, urýchlenie regenerácie, doplnenie energie a zvýšenie celkového energetického potenciálu a napomáha zväčšeniu objemu svalových buniek. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

Priaznivý účinok je dosiahnutý pri príjme 3-5 g kreatínu denne. Účinnosť kreatín monohydrátu bola preverená dnes už viac než stovkami odborných štúdií a narozdiel od iných suplementov je úplne nespochybniteľná. Jedná sa o prirodzene sa vyskytujúce aminokyselinu, ktorá sa len v obmedzenej miere syntetizuje predovšetkým v obličkách z aminokyselín metionínu, arginínu a glycínu. Prirodzeným zdrojom kreatínu v potrave je predovšetkým červené mäso a ryby, teda zdroje len živočíšne.

Kreatín je v tele obsiahnutý z 95 % v kostrovom svalstve, to znamená, že je významnou súčasťou každej svalovej bunky pre produkciu energie. Doteraz nie sú známe akékoľvek negatívne účinky z užívania kreatínu monohydrátu. Pokiaľ ide o vplyv na zdravie, môžeme tento doplnok hodnotiť ako úplne neškodný. Creatine Burst je skvelý doplnok výživy pre každého tvrdo trénujúceho športovca, najmä v oblasti kulturistiky a fitness.

Výhody:

  1. Napomáha zväčšeniu objemu svalových buniek
  2. Maximalizuje silový výkon o 5-15 %
  3. Zaisťuje optimálnu koncentráciu ATP, okamžitú použiteľnú energiu pre svaly
  4. Podporuje anaeróbnu výkonnosť
  5. Má anti-katabolické schopnosti
  6. Zvyšuje telesnú hmotnosť a svalovú hmotu o 5-10 %

Dávkovanie

Rozmiešajte dávku 7 g (cca jedna odmerka) v 200-250 ml vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 7 g
Počet dávok v balení: (300 g) 42
Hodnoty: v 100 g
Kreatín monohydrát 100 g

Zloženie

Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Výrobca

EXALTED STORE LTD, Enterprise House, Pass Street 2, Oldham, OL9 6HZ, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO