+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creatine Alkaline - Megabol

Hlavný obrázok Creatine Alkaline - Megabol
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Creatine Alkaline - Megabol: Nepremeškajte šancu znásobiť Vašu silu a zväčšiť svaly za pár eur.


Popis produktu

Megabol Creatine Alkaline 1500 sa považuje za radikálne nový výrobok, ktorý sa nespráva ako klasický  Kreatín alkalín. Spoločnosť Megabol vytvorila jedinečný Alkalín, ktorý vďaka novo vytvoreným kapsulám dokáže ešte účinnejšie dopraviť energiu do svalov. Takýmto spôsobom Vaše svaly a sila rastú. Vďaka novej kapsulovej forme sa všetky aktívne látky tohto kreatínu dostávajú do žalúdka v nezmenenej forme a ďalej prechádzajú do svalových vlákien nášho tela.

Spoločnosť megabol má na kreatínovú formu alkalinu 1500 patent, kvôli novým účinným látkam, ktoré obsahuje. Momentálne sa tento výrobok dostáva čoraz viac do popredia a získava si mnoho nových zákazníkov. Začal z trhu vytláčať známe americké i európske značky, ktoré mu nedokážu konkurovať v pomere cena a kvalita.

Creatin Alkalin 1500 má jednu veľkú výhodu oproti klasickému práškovému kreatínu. Nepotrebujete žiadnu nasycovaciu fázu aby sa vaše telo zaplnilo veľkým množstvom kreatínu. Stačí pár kapsúl denne. Nepotrebujete tento kreatín alkalín rozmiešavať v sladkých vodách pre lepšiu účinnosť ako to bolo pri kreatínoch monohydrátoch a môžete si kapsule zobrať takmer všade. Zapijete vodou, počkáte pár minút a môžete čakať znásobenie Vašej sily.

Nepremeškajte šancu znásobiť Vašu silu a zväčšiť svaly za pár eur. Môže to byť pre Vás najlepšia kúpa doplnku výživy, akú ste kedy urobili a to už stojí za zmienku. Je len na Vás ako sa k tomu postavíte a či sa rozhodnete pre náš Megabol Creatine Alkaline 1500 120kps.

Prečo sa rozhodnúť pre Megabol Creatine Alkaline 1500 – 120kps?

  • v pomere cena a kvalita nemá konkurenciu
  • garancia nízkej ceny
  • nová forma kapsúl pre maximálny účinok
  • nový patent na tento výrobok

Dávkovanie

Tréningový deň: 2-3 kapsule ráno na lačný žalúdok a 2-3 kapsule pred cvičením. Odpočinkový deň: 2-3 kapsule ráno na lačný žalúdok. Maximálna denná dávka je 8 kapsúl.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 dávke (2 kaps.)
Buforovaný kreatín monohydrát 1 500 mg

Zloženie

Kreatín monohydrát, uhličitan sodný, glycerofosforečnan horčíku, prírodná aróma, maltodextrín, magnéziumstearát, želatínová kapsula.


Hodnotenie

4.0
1 hodnotenie

Novinky