+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creatine 500 Creapure - Sizeandsymmetry

Hlavný obrázok Creatine 500 Creapure - Sizeandsymmetry
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Doplnok s obsahom kreatínu v práškovej forme.


Popis produktu

Creatine 500 Creapure od Sizeandsymmetry je kreatín monohydrát s certifikovanou čistotou zaručenou patentovanými postupmi pri výrobe. Creapure má najvyššiu využiteľnosť a je ideálne vstrebateľný pre ľudský organizmus. Maximálnu čistotu dosahuje za účasti minima balastných látok. Výrobný postup zaručuje dôslednosť pri výbere použitých surovín, využitie najnovších technológií a následnú precíznu analýzu vyrobeného produktu. Creapure je prvotriedna, svetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu.

Kreatín monohydrát je základná látka pre prenos a tvorbu energie vo svalových bunkách. Telu prirodzená látka sa  zúčastňuje energetického metabolizmu, podporuje a zlepšuje výkon. Efektívne podporuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty a sily.

Výhody:

  1. Ultračistý kreatín
  2. Prášková forma
  3. Bez príchute
  4. Zlepšuje výkonnosť

Dávkovanie

Variant A: Užívajte 5-10 g kreatínu denne po dobu 4 týždňov. Jednu dávku užite pol hodiny pred výkonom. Druhú dávku opäť ihneď po výkone. Pre lepšiu využiteľnosť kreatínu kombinujte s jednoduchými sacharidmi pre zlepšenie vstrebanie kreatínu (džús, dextróza, glukóza).

Variant B: Užívajte 20 g kreatínu počas jedného týždňa (v dávke po 5 g). Nasledujúce 3 týždne užívajte kreatín rovnako ako vo variante A, teda 5 - 10 g denne. U takéhoto užívania dôjde k rýchlejšiemu nasýteniu svalov kreatínom. Pre lepšiu využiteľnosť kreatín kombinujte s jednoduchými sacharidmi (džús, dextróza, gluk
óza).


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (250 g) 50
Hodnoty: v 5 g v 100 g
Energetická hodnota 0 kJ/0 kcal 0 kJ/0 kcal
Tuky 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Kreatín monohydrát (Creapure®) 99,5 g 5 g

Zloženie

100 % kreatín monohydrát (Creapure®).


Upozornenie

Nie je určený pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplote do 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nenahrádza pestrú stravu.


Hodnotenie

5.0
3 hodnotenia

Novinky