+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creatine 250 Creapure - Sizeandsymmetry

Hlavný obrázok Creatine 250 Creapure - Sizeandsymmetry
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
250 g12.89 €10%11.60 €Vypredané


Stručný popis

Doplnok s obsahom kreatínu v práškovej forme.


Popis produktu

Creatine 250 Creapure od Sizeandsymmetry je kreatín monohydrát s certifikovanou čistotou zaručenou patentovanými postupmi pri výrobe. Creapure má najvyššiu využiteľnosť a je ideálne vstrebateľný pre ľudský organizmus. Maximálnu čistotu dosahuje za účasti minima balastných látok. Výrobný postup zaručuje dôslednosť pri výbere použitých surovín, využitie najnovších technológií a následnú precíznu analýzu vyrobeného produktu. Creapure je prvotriedna, svetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu.

Kreatín monohydrát je základná látka pre prenos a tvorbu energie vo svalových bunkách. Telu prirodzená látka sa  zúčastňuje energetického metabolizmu, podporuje a zlepšuje výkon. Efektívne podporuje maximálny nárast čistej svalovej hmoty a sily.

Výhody:

  1. Ultračistý kreatín
  2. Prášková forma
  3. Bez príchute
  4. Zlepšuje výkonnosť

Dávkovanie

Variant A: Užívajte 5-10 g kreatínu denne po dobu 4 týždňov. Jednu dávku užite pol hodiny pred výkonom. Druhú dávku opäť ihneď po výkone. Pre lepšiu využiteľnosť kreatínu kombinujte s jednoduchými sacharidmi pre zlepšenie vstrebanie kreatínu (džús, dextróza, glukóza).

Variant B: Užívajte 20 g kreatínu počas jedného týždňa (v dávke po 5 g). Nasledujúce 3 týždne užívajte kreatín rovnako ako vo variante A, teda 5 - 10 g denne. U takéhoto užívania dôjde k rýchlejšiemu nasýteniu svalov kreatínom. Pre lepšiu využiteľnosť kreatín kombinujte s jednoduchými sacharidmi (džús, dextróza, glukóza).


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (250 g) 50
Hodnoty: v 5 g v 100 g
Energetická hodnota 0 kJ/0 kcal 0 kJ/0 kcal
Tuky 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Kreatín monohydrát (Creapure®) 99,5 g 5 g

Zloženie

100 % kreatín monohydrát (Creapure®).


Upozornenie

Nie je určený pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplote do 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nenahrádza pestrú stravu.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky