+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Creacore - Muscletech

Hlavný obrázok Creacore - Muscletech
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Creacore - Muscletech: 2 x väčšíe množstvom kreatínu HCl v jednej odmerke. Nepoužívajte žiadny iný kreatín, zvoľte si CreaCore.


Popis produktu

CreaCore predstavuje nový vývoj koncentrovaného kreatínu.

SUPER-KONCENTROVANÁ FORMULA: CreaCore nevyžaduje žiadne nasycovacie fázy a nespôsobuje nadúvanie.

VIAC CREATÍNU: CreaCore prináša viac ako 2 krát viac kreatínu HCl na jednu odmerku pre vynikajúcu účinnosť. Nielenže každé balenie  CreaCore poskytuje väčšiu hodnotu, ale tiež prináša lepšie výsledky podporované vedeckým výskumom.

VIAC DÁVOK V BALENÍ: CreaCore prináša takmer dvojnásobné množstvo dávok ako najbližší konkurent kreatín HCl (80 vs. 48 porcií) pre najlepšiu hodnotu. A na rozdiel od iných koncentrovaných kreatínov HCl, ktoré odporúčajú "mikro-dávkovanie" kedy užívate 4 dávky denne, CreaCore prináša viac kreatínu HCl iba v 2 koncentrovaných odmerkách.

ZVÝŠENÝ RAST SVALOV: CreaCore je prvý produkt formulovaný s presným pomerom kreatínu a extraktu zo senovky gréckej (3500 mg: 900 mg) na 2-odmerkovú dávku. V klinickej štúdii z roku 2011 testované osoby výrazne zvýšili silu na benchpresse a drepe a zvýšili podiel svalovej hmoty a to bez pridania dodatočných sacharidov.

VYUŽITIE KREATÍNU SO SENOVKOU GRÉCKOU: Vedci sa domnievajú, že užívanie senovky gréckej v kombinácii s kreatínom môže byť efektívny spôsob, ako zlepšiť vstrebávanie kreatínu do svalu podobne ako s dextrózou, ale bez toho, aby ste museli užívať veľké množstvo jednoduchých sacharidov.


Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerku) so 150 ml vody a konzumujte jedenkrát denne. Pre maximálne výsledky užívajte 2 odmerky s 300 ml vody. Počas tréningových dní konzumujte ihneď po tréningu. Rovnako ako u všetkých kreatínových produktov, dodržiavajte dostatočný pitný režim.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuťPomaranč) 1 odmerka (3,3 g) % DV
Počet dávok v balení: 80
Hodnoty jednej dávky
Creatine HCl 1 750 mg
Fenugreek Extract (As Trigonella Foenum-Graecum) (Seed) 450 mg
† Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kremičitan vápenatý, sukralóza, kyselina jablčná, kyselina absorbová, acesulfam draselný, FD & C Yellow NO. 6.


Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak zaznamenáte vedľajšie príznaky. Pred užívaním sa poraďte s vašim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesprávne používanie tohto výrobku nezlepší výsledky a nie je odporúčané. Používajte len podľa návodu. Nepoužívajte, ak bolo s balením manipulované. Skladujte na chladnom, suchom mieste. UCHOVÁVAŤ MIMO DOSAHU DETÍ!

Spracované v závode, ktorý tiež spracováva mlieko, vajcia, pšenicu, sóju, arašidy, orechy, ryby a mäkkýše.


Hodnotenie

4.5
11 hodnotení

Novinky