+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Crea-Tech Polyhydrate MRT - GN Laboratories

Hlavný obrázok Crea-Tech Polyhydrate MRT - GN Laboratories
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Kreatín polyhydrát s postupným uvoľňovaním pre dlhotrvajúce dodávanie kreatínu svalom.


Popis produktu

Crea-Tech Polyhydrate MRT kombinuje postupné uvoľňovanie kreatínu s kreatínom HCl a inovatívnou technológiou Polyhydrate™ pre účinnú ochranu kreatínu proti deštrukcii žalúdočnými kyselinami. Kreatín HCl má najvyššiu biologickú dostupnosť, čo sa týka porovnania všetkých kreatínových foriem. Časovo oneskorené uvoľňovanie počas 8 hodín je výhodné pre nepretržité dodávanie kreatínu svalom. Crea-Tech Polyhydrate MRT má až o 700 % lepšiu účinnosť ako bežný kreatín, pokiaľ ide o budovanie sily a svalovej hmoty. Dramaticky vylepšený najefektívnejší kreatínový doplnok s posilneným účinkom!

Výhody: 

  1. Postupné uvoľňovanie
  2. Použitie inovatívnej technológie Polyhydrate™
  3. Až o 700 % účinnejší ako bežný kreatín monohydrát
  4. Dramatické zvýšenie svalovej hmoty a sily
  5. Dramaticky zvýšené svalové výkony prostredníctvom maximálnej resyntézy ATP
  6. Maximalizácia objemu svalových buniek pre plnšie a definované svaly
  7. Nie je potrebná žiadna nasycovacia fáza

Kreatín polyhydrát, spustený pred viac ako 4 rokmi nastavil nový míľnik v oblasti kreatínových doplnkov. Existoval kreatín HCl - forma kreatínu s najvyššiu stabilitou a najlepšou biologickou dostupnosťou. GN Laboratories spojili tento kreatín HCl s technológiou Polyhydrate a vznikol kreatínový produkt, ktorý je prakticky nezničiteľný v tráviacom systéme, čo znamená, že celý obsah prijatého kreatínu je takmer 100 %-ne absorbovaný telom. Vtedy sa zdalo, že už nie je možné ďalej navýšiť účinnosť kreatínu.

Tí, ktorí poznajú GN Laboratories vedia, že nezaspia na vavrínoch a neustále sa snažia ďalej zvyšovať efektivitu svojich produktov. Tak by v skutočnosti nemalo naozaj nikoho prekvapiť, že urobili nemožné možným pomocou najnovších poznatkov vedeckého výskumu a vyvinuli kreatínový produkt Crea-Tech Polyhydrate MRT, ktorý ďalej zvyšuje údajne maximálny účinok kreatín polyhydrátu.

Možno sa zaujímate, ako je to možné, že je Kreatín Polyhydrát absorbovaný telom takmer 100 %-ne. Ďalšie zvýšenie biologickej dostupnosti a absorpcie na tomto pozadí už naozaj nebolo možné, pretože 100 % je 100 %. Preto sa v GN Laboratories rozhodli použiť Crea-Tech Polyhydrate MRT na vytvorenie verzie Creatine Polyhydrate™ s nepretržitým uvoľňovaním kreatínu počas 8-mich hodín. Na prvý pohľad sa tento postup javí ako paradox, pretože ostatné kreatínové doplnky sa snažia o čo najrýchlejšiu vstrebateľnosť.

uvolnovanie kreatinu

Je ale rýchlejšie naozaj lepšie? Vedecký výskum ukazuje, že je to presne naopak. Štúdie ukázali, že kreatín s oneskoreným uvoľňovaním je až o 700 % účinnejší ako bežný monohydrát kreatínu, pokiaľ ide o budovanie svalovej hmoty a sily. To je spôsobené tým, že vďaka produktu Crea-Tech Polyhydrate MRT sú svaly bez prerušenia, po dobu 8 hodín napájané prúdom anabolického kreatínu, pričom hladiny kreatínu zostávajú vo svale dlhodobo zvýšené, čo vedie k maximálnemu výkonu svalov počas tréningu a rýchlejšiemu zotaveniu.

Prečo je Crea-Tech Polyhydrate MRT oveľa lepší ako všetky ostatné formy kreatínu? Hoci je už na trhu niekoľko kreatínových doplnkov s pozvoľným uvoľňovaním kreatínu, žiaden z týchto produktov sa Crea-Tech Polyhydrate MRT nemôže ani len priblížiť. Crea-Tech Polyhydrate MRT je oveľa viac než "len" ďalší kreatínový produkt s pozvoľným uvoľňovaním. Crea-Tech Polyhydrate MRT kombinuje postupné uvoľňovanie kreatínu s kreatínom HCl, formu kreatínu s najvyššou biologickou dostupnosťou a inovavatívnou technológiou Polyhydrate™. Je to unikátna technológia, ktorá zabraňuje degradácii kreatínu obsiahnutého v tráviacom trakte. Výsledkom je najefektívnejší a najúčinnejší kreatínový produkt všetkých čias, ktorý je absorbovaný v tele takmer 100 %-ne a navyše je kreatín dodávaný svalovým bunkám nepretržite po celý deň.

Dôležitá je aj jedinečná technológia pufrovania Polyhydrate™. Žalúdočná kyselina je veľmi dôležitou súčasťou nášho zažívacieho traktu, pretože hrá kľúčovú úlohu pri trávení bielkovín a zabíjaní patogénov obsiahnutých v potravinách. Bohužiaľ, žalúdočná kyselina redukuje biologickú dostupnosť kreatínu, pretože časť užitého kreatínu sa vplyvom žalúdočnej kyseliny mení tak, že sa požadovaný účinok kreatínu stratí. To je miesto, kde vstupuje inovatívna technológia Polyhydrate™ Unique Buffering. Tento jedinečný systém zabraňuje spomínaným negatívnym účinkom žalúdočnej kyseliny.

Záruka kvality GN laboratórií. V GN Laboratories používajú iba tie najčistejšie a najkvalitnejšie suroviny, ktoré môže trh ponúknuť. Aby bola zaručená konzistentná, vysoká kvalita všetkých výrobkov, každý z výrobkov je pravidelne testovaný v laboratóriu na čistotu a kvalitu.


Dávkovanie

Užívajte 2x denne 2 kapsuly, najlepšie v 8-hodinových intervaloch. Zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (100 kaps.) 50
Kalórie 8 kcal/32 kJ
Bielkoviny 0,3 g
Sacharidy < 1 g
z toho cukry < 0,1 g
Tuky < 0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g
Soľ < 0,1 g
Vláknina < 1 g
Creatine PolyhydrateTM (pufrovaný kreatín hydrochlorid) 1 650 mg

Zloženie

Kreatín hydrochlorid polyhydrát, biokarbonát sodný, želatína (hovädzia kapsula), poťahová látka (mikrokryštalická celulóza, šelak, etylcelulóza, polyvinylpyrolidón), uvoľňovacie činidlo (trietylcitrát).


Informácie pre alergikov

Bez GMO, laktózy a lepku.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom, pred začatím užívania akéhokoľvek doplnku výživy. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste, v chlade.


Hodnotenie

5.0
2 hodnotenia

Novinky