loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Crea Pump - Warrior Labs

Pumpa, ktorá zvyšuje cirkuláciu krvi pre maximum kvalitných svalov.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Napumpovanie svalov je vedľajší efekt cvičenia a jeho dosiahnutie v tréningu je znak toho, že všetko ide tak ako má. Okrem toho, že zvýšená cirkulácia krvi vo svaloch pôsobí pozitívne na psychiku človeka, jej dosiahnutie je nutnosťou, ak je vašim cieľom maximalizácia rastu svalovej hmoty. Prečo? Viac krvi = viac živín a viac stavebného materiálu.

S Warrior Crea Pump budú vaše svaly napumpované ako balóny. Pri výbere účinných zložiek sa vsadilo na istotu, rokmi, výskumami a skúsenosťami športovcov overené zložky ako je Citrulín Malát, Arginín Alfa Ketogutarát, Kreatín Magnézium Chelát, Trikreatín Malát, Beta-alanín, Tyrozín, Taurín a ďalšie.

Citrulín Malát - je aminokyselina, ktorá sa využíva na zlepšenie športového výkonu prostredníctvom jeho pozitívneho vplyvu na prekrvenie. Suplementácia citrulínom znižuje únavu a zlepšuje odolnosť organizmu počas náročného, dlhotrvajúceho aeróbného a anaeróbneho tréningu. Dopĺňanie citrulínu zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme. Znamená to, že sa zlepšuje metabolizmus oxidu dusnatého, čo vedie k jeho zvýšenej produkcii.

Štúdia z roku 2010 potvrdila, že skupina športovcov, ktorá užívala pred tréningom citrulín, vykonali o 50 % viac opakovaní a zaznamenali menšie svalové poškodenie, než skupina užívajúca placebo. Navyše suplementácia citrulínom výrazne znižuje svalovú bolesť počas fyzicky náročných tréningov a posilňuje funkcie imunitného systému.

AAKG (Arginín Alfa Ketoglutarát) - AAKG je rovnako ako citrulín silným vazodilátorom, ktorý stimuluje organizmus k vyššej produkcii oxidu dusnatého. Zvyšuje veľkosť svalov prostredníctvom veľkého množstva krvi, ktorú do nich vháňa. AAKG je súčasťou takmer každého predtréningového produktu. Oxid dusnatý, ktorý je vďaka AAKG produkovaný vo väčšej miere uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi. Týmto spôsobom zvyšuje prenos kyslíka, transport živín, lepšie vychytávanie glukózy a rýchlejšie odstraňovanie odpadových látok. Za zmienku stojí aj jeho pozitívny vplyv na zvyšovanie libida.

Magnézium Kreatín Chelát - spojenie kreatínu a horčíka v tomto prípade nie je náhoda. Vďaka tejto väzbe je kreatín lepšie absorbovaný ako vo forme monohydrátu. Horčík ako alkalická zlúčenina pôsobí proti kyslému prostrediu v žalúdku, čo môže viesť k degradácii kreatínu. Druhou vecou je, že horčík má rad významných úloh v rôznych fyziologických funkciách. Hrá významnú úlohu v resyntéze ATP. ATP posilňuje všetky svalové kontrakcie a jeho vyššie hladiny znamenajú lepší výkon, a tým aj viac impulzov na rast svalovej hmoty.

Tri Kreatín Malát - zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Ako názov napovedá, ide o väzbu 3 molekúl kreatínu naviazaných na 1 molekulu kyseliny jablčnej. Jeho hlavný účinok spočíva v zvyšovaní a cirkulácii hladiny ATP (adenozín trifosfát), ktorý je priamo zodpovedný za svalovú kontrakciu. Z vedeckých štúdií vyplýva, že napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť. A to nie je všetko. Kreatín účinne pomáha zvyšovať výbušnú silu a udržiava v kondícii voľné hladiny testosterónu. Tri Kreatín Malát má väčšiu biologickú dostupnosť oproti bežnému monohydrátu.

Beta-alanín - stavebný kameň karnozínu, molekuly, ktorá pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť v rozsahu 60-240 sekúnd. Beta-alanín je modifikovaná verzia aminokyseliny alanínu. Skúsenosti športovcov s touto látkou sú také, že Beta-alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť (v priemere sú schopní vykonať o 2 opakovania viac v každej sérii). Zvýšené hladiny karnozínu bojujú pred poklesom pH a chránia organizmus pred produkciou kyseliny mliečnej.

N-acetyl L-tyrozín - aminokyselina, ktorá pomáha produkovať noradrenalín a dopamín. Oddiaľuje nástup únavy, zvyšuje mentálnu bdelosť a koncentráciu, pôsobí ako silný antoxidant.

Taurín, zelený čaj, Citrus Aurantium prinášajú viac energie, efektívne spaľovanie tuku, podporujú mozgové funkcie, odďaľujú únavu a majú antioxidačné účinky.

Crea Pump obsahuje naviac vitamíny a minerály dôkladne vybraté a v takých množstvách, aby zosilňovali účinky hlavných zložiek produktu. Navyše pôsobia preventívne proti kŕčom.

Warrior Crea Pump je vytvorený z látok, ktoré sú prirodzeného pôvodu a bez použitia zdraviu škodlivých potravinových aditív, (ktoré môžete poznať pod slangovým názvom Éčka) a bez umelých farbív. Svojim zložením ich bez obáv môžu konzumovať vegáni, vegeteriáni, ľudia trpiaci laktózovou intoleranciou alebo celiakiou.

Vďaka nulovému obsahu kalórií je tento produkt vhodný do tých najtvrdších diét, kedy vám aj napriek zníženému kalorickému príjmu umožní trénovať skutočne tvrdo. Pokiaľ budete mať viac energie, budete schopní chudnúť efektívnejšie a rýchlejšie.

Dávkovanie

1 odmerku (13 g) rozmiešajte v 300 ml studenej vody. Takto pripravenú dávku môžete užiť 20-30 minút pred tréningom najlepšie na prázdny žalúdok. Pre posúdenie tolerancie prípravku odporúčame začať s dávkou ½ odmerky. Maximálna denná dávka je 1 odmerka.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Raspberry) 13 g
Počet dávok v balení: (400 g) 30
Citrulín Malát 1 800 mg
AAKG 1 000 mg
Kreatín Magnézium Chelát 1 000 mg
Trikreatín Malát 1 000 mg
Beta-alanín 2 500 mg
N-acetyl L-tyrozín 500 mg
Taurín 1 000 mg
Zelený čaj 95 % 400 mg
Pomarančovník horký 95 % 15 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 0,0002 mg
Niacín 20 mg
Citrát horečnatý 150 mg
Citrát draselný 100 mg
Citrát sodný 50 mg
Chrómpikolinát 0,2 mg

Zloženie

Patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralóza, acesulfam-K, oxid kremičitý.

Informácie pre alergikov

Bez lepku a laktózy.

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Pred začatím užívania sa poraďte so svojim lekárom. Nie je vhodný pre osoby trpiace ochorením srdca, žíl, pankreasu, obličiek, pečene alebo vysokým krvným tlakom. Nevhodný pre registrovaných športovcov. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov (káva, stimulanty) pokiaľ užívate tento doplnok. Uchovávajte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia v teplote 6-25 °C. Chráňte pred mrazom a vlhkosťou.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK