+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Cre-ATP - Biotech USA

Hlavný obrázok Cre-ATP - Biotech USA
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Cre-ATP - Brutal Nutrition: prednosťou kreatín fosfátovej formuly je, že k výrobe energie nepotrebuje vodu.


Popis produktu

Cre-ATP patrí do najnovšej generácie kreatínu, ktoré je možno dnes nájsť na trhu, s najefektívnejšími formulami a objavmi. Dnes už nie je otázne, že kreatín fosfát je oveľa účinnejší, ako kreatín monohydrát. Príčinu toho musíme hľadať v chemickom zložení kreatínu. Fosfátová formula je niečo celkom vražebné a jedinečné.

Ale vzáujme zvyšovania efektívnosti sme zmenili systém fungovania fosfátu. S touto celkom novou chemickou štruktúrou, fosfátová formula počas vstrebávania sa nerozpadne na elementy. Táto patentovaná formula je veľkým prerazením, ktorá zvýši efektívnosť dnes dostupných kreatín fosfátových formúl na desaťnásobok.

Výhody Crea-ATP kreatínu:

  1. Všetky komponenty Brutal Cre-ATP (Pyruvate, NADH, Citrullin malát, Arginin alfaketoglutarát) zrýchľujú anabolické procesy, ktoré zabezpečujú pre vytúženú energiu ďalšie zdroje.
  2. Viac komponentov, viac ATP, viac energie, rýchlejší rast svalovej hmoty.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne približne hodinu pred tréningom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Výživová hodnota: v 2 kaps.
Creatine Factor:
Kreatín fosfát 1 000 mg
Glukóza 100 mg
ATP factor:
Pyruvát vápenatý 150 mg
Tyrozín 50 mg
Citrulín malát 50 mg
Arginín AKG 20 mg
NADH 10 mcg
BCAA:
Izoleucín 10 mg
Valín 5 mg
Leucín 5 mg

Zloženie

Kreatín fosfát, kapsula (purifikovaná voda, želatína, farbivo [oxid titaničitý, tartrazín*, brilantná modrá FCF]), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), pyruvát vápenatý, dextróza, tyrozín, citrulín, malát vápenatý, protihrudkovacia látka (steran horečnatý, oxid kremičitý), arginín HCl, alfa-ketoglutarát vápenatý, L-izoleucín, L-valín, L-leucín.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Vyrobené v závode, kde spracovávajú aj mlieko, sóju, vajce, oriešky.


Hodnotenie

4.9
4 hodnotenia

Novinky

Podobné produkty