+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Cor-Performance Creatine - Cellucor

Hlavný obrázok Cor-Performance Creatine - Cellucor
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

Cor-Performance Creatine - Cellucor: Vďaka plne zverejneným, klinicky dávkovaným vzorcom a bezkonkurenčnou chuťou, je COR-Performance Series navrhnutá tak, aby vyhovovala každému zákazníkovi: skvelé vzorce, skvelej chuti za skvelé ceny.


Popis produktu

Cor-Performance Creatine - Cellucor

Cellucor COR-Performance ™ Creatine je na rozdiel od akéhokoľvek produktu vo svojej triede absolútne jedinečný. Vďaka plne zverejneným klinickým štúdiam Creapure ®, betaínu a Cinnulinu PF ®, COR-Performance ™ Creatine poskytuje neuveriteľnú silu a výkon v každej odmerke.

V Cellucor COR-Performance ™ Series nájdete inovatívne vzorce, ktoré sú súčasťou všetkých nových produktov  Cellucor . Vďaka plne zverejneným, klinicky dávkovaným vzorcom a bezkonkurenčnou chuťou, je COR-Performance ™ Series navrhnutá tak, aby vyhovovala každému zákazníkovi: skvelé vzorce, skvelej chuti za skvelé ceny.

Vzhľadom k tomu, že výrobky COR-Performance ™ Series sú stimulant-free, môžu byť konzumované s rôznymi stimulantmi a sú bezpečné a vhodné pre použitie v akýchkoľvek športových asociáciách.


Dávkovanie

Zmiešajte jednu, až dve odmerky Cellucor COR-Performance ™ Creatine v 250 – 300 ml džúsu, vody, alebo iného nápoja a konzumujte 30 minút pred začiatkom tréningu. Počas netréningových dní užívajte ráno na lačno. Pre maximálne výsledky začnite s úvodnou nasycovacou fázou štyroch porcií za deň po dobu prvých piatich dní používania výrobku.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (8,2 g)
Počet dávok v balení: 50

Hodnoty jednej dávky %DV
Fosfor 315mg 31%
Sodík 290mg 12%
Draslík 320mg 9%
Creapure® (Creatine Monohydrate) 5g †
Creasorb™ 1,77g †
Disodium Phosphate †
Dipotassium Phosphate †
Betaine Anhydrous 1,25g †
Cinnulin PF® (Cinnamon Bark Extract) 125mg †

† Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Kremičitan vápenatý.

Upozornenie:
Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí vo veku 18 rokov, alebo starších. Nepoužívajte tento produkt, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať, ak sa u Vás objavia nežiaduce reakcie na tento produkt. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený, alebo chýba. Dodržiavajte dostatočný pitný režim. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky