loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Complex-1 - Fuel:One

Complex-1 - Fuel:One: je produkt založený na kombinácii bielkovín, sacharidov a aminokyselín, s ktorým môžete trénovať tvrdšie a budete rýchlejšie regenerovať.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Complex-1  predstavuje najkomplexnejší produkt pre rast svalov a zlepšenie regenerácie.

Accelerates Muscle Recovery:

  • Je špeciálny vzorec s pomerom 1:1 (bielkoviny:sacharidy), vrátane vysoko biologicky dostupného proteínového izolátu a komplexných sacharidov. Ako bonus obsahuje základný elektrolyt sodíka. S pridaním triglyceridov so stredným reťazcom, ktoré predstavujú špecializované tuky, ktoré telo ľahko metabolizuje a využíva na energiu.

Builds Lean Muscle & Strength:

  • Zmes obsahuje rýchlo a pomaly tráviacie sacharidy, vrátane 4 g vlákniny, podporuje dopĺňanie svalového glykogénu a zväčšenie buniek. 
  • Je posilnený 5 g kreatínu, ktorý preukázateľne zvyšuje silu, svalovú hmotu a zlepšuje športový výkon.

Repairs & Rebuilds Muscles After Training:

  • Zmes bielkovín obsahuje BCAA a iné esenciálne aminokyseliny, ktoré slúžia ako palivo pre vaše svaly, podporujú tvorbu svalového glykogénu a bojujú proti odbúravaniu svalových bielkovín. Navyše obsahuje glutamín a kyselinu glutámovú, ktorých hladiny sa vyčerpávajú intenzívnym fyzickým zaťažením. 

Dávkovanie

  1. Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml studenej vody alebo odtučneného mlieka a konzumujte ihneď po tréningu.
  2. Užívajte maximálne dve odmerky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (52 g) % DV
Počet dávok v balení: (998 g) 19
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 210 kcal
Kalórie z tuku 10 kcal
Tuk celkom 1 g 2 %
Sacharidy celkom 25 g 8 %
Vláknina 4 g 16 %
Cukry 2 g *
Bielkoviny 25 g 50 %
Vápnik 360 mg 36 %
Sodík 90 mg 4 %
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Carbohydrate Blend (maltodextrín, inulín, Waxy Maize, Beta-cyklodextrín), Protein Blen (mliečny proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát, hydrolyzovaný srvátkový izolát), Musclebuilding Blend (kreatín monohydrát, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín), prírodné a umelé príchute, MCT prášok, kakaový prášok (čokoláda), Gum Blend (celulózová guma, xantánová guma, Carrageenan), oxid kremičitý, Enzyme Blend (papain, amyláza), soľ, sójový lecitín, acesulfam draselný, sukralóza.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Alergénové upozornenie: obsahuje zložky mlieka a sóje. Môže obsahovať stopy pšenice a vajec.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO