+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

CLK - Cellucor

Hlavný obrázok CLK - Cellucor
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

CLK - Cellucor: Štyri zložky v CLK boli odporúčané lekármi celebrít, odborníkmi na chudnutie a doplnky stravy!


Popis produktu

CLK - Cellucor

Príliš často hľadáme produkty, ktoré sľubujú zaručené výsledky a aj tak skončia na polici, alebo v skrini. Zloženie, ktoré ste nikdy nepočuli, dávky nie je možné kontrolovať, chudnutie sa nehýbe. My vám prinášame zaručený produkt, ktorý vám pomôže dostať sa ku vášmu cieľu.

Len to, čo mu objednal doktor:

CLK je stimulant free výrobok určený pre podporu chudnutia, ktorý obsahuje klinické dávky štyroch najuznávanejších, široko propagovaných a vysoko účinných zložiek na súčasnom trhu; CLA (konjugovaná kyselina linolová), Raspberry Ketones, 7-Keto a karnitín.

CLK je inovatívna kapsula dávkovacieho systému rozšíreného o sladkú malinovú príchuť.

Štyri zložky v CLK boli odporúčané lekármi celebrít, odborníkmi na chudnutie a doplnky stravy!

Teraz vôbec po prvýkrát, môžete získať klinicky odporúčaných dávok všetkých týchto štyroch zložiek v jedinom vynikajúcom výrobku!

CLA doplnky sú často veľké, ťažko sa prehĺtajú a majú povesť, že po každej dávke v ústach ostáva nepríjemná pachuť. Cellucor CLK predstavuje inovatívnu, ľahko prehltateľnú kapsulu obohatenú o príjemnú malinovou príchuť, ktorá zaručuje, že sa budete v diéte tešiť z príjemnej sladkej chuti.

CLK je prvý produkt vo svojej triede, ktorý ponúka plne transparentný štítok, takže presne viete, čo ste dali do vášho tela. Tým, že poskytuje viac informácií, prináša aj lepšie výsledky.


Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (3 kapsule) denne. Pre maximalizáciu spaľovania tukov užívajte 2 dávky denne (6 kapsúl). Pre väčšie pohodlie, ich môžete rozdeliť medzi jedlami a užiť 1-2 kapsule s raňajkami, obedom a večerou.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 tablety
Počet dávok v balení: 20

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 25
Kalórie z tuku 25
Tuk celkom 2g 3%
CLA (konjugovaná kyselina linolová) 1,7 g †
L-Carnitín (ako Carnitin tartrát) 500mg †
Razberi-K ® (Raspberry ketóny) 100mg †
7-Keto ® DHEA 100mg †
(3B-Acetoxyandrost-5-en-7, 17-dión)

† Denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Želatína, glycerín, čistená voda, včelí vosk, sójový lecitín (sója), prírodné a umelé arómy, oxid titaničitý, FD & C Red # 3, oxid kremičitý, FD & C Red # 40, FD & C Yellow # 5, FD & C Blue # 1. Obsahuje sóju.

Upozornenie:
Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí vo veku 18 rokov, alebo starších. Nepoužívajte tento produkt, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Ak sa liečite na vysoký, alebo nízky krvný tlak, trpíte ochorením štítnej žľazy, cukrovkou, alebo ak užívate akýkoľvek liek, poraďte sa so svojim lekárom o užívaní tohto produktu. Prestaňte používať, ak sa u Vás objavia nežiaduce reakcie na tento produkt. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený, alebo chýba. Udržiavajte mimo dosahu detí.

Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky