loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Clear Muscle - Muscletech

Clear Muscle - Muscletech: v tvrdom tréningovom režime, nabrali testovaní športovci, ktorí užívali Clear Muscle, priemerne neuveriteľných 7,4 kg čistej svalovej hmoty.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Prevratná novinka v suplementácii určenej pre budovanie svalov, ktorá vytvára novú, samostatnú kategóriu športovej výživy. Jej hnacou silou je BetaTOR, ktorý dokáže výrazne zvýšiť syntézu bielkovín, zároveň razantne obmedziť katabolizmus a perfektne tak pripraviť telo do stavu ideálneho pre rast svalov a to takého, aký ste ešte nezažili. Jedná sa o úplne novo vytvorený metabolit a derivát voľného leucínu a HMB. Táto ešte nikdy nikde inde nepoužitá zlúčenina otvára cestu k využitiu skutočného, plného potenciálu HMB a jeho úžasnej biologickej dostupnosti, efektívnosti a následne dosiahnutým výsledkom.

Randomizovaná, dvojito zaslepená a placebom kontrolovaná klinická štúdia vykonaná na University of Tampa na skupine veľmi dobre trénovaných kulturistov preukázala úplne impozantné výsledky, lepšie ako akákoľvek iná štúdia, ktorá kedy doteraz bola vykonaná na športovom doplnku na podporu výkonnosti, vrátane proteínov, kreatínov a BCAA. Počas tejto 12 týždňovej klinickej štúdie, ktorá sa zakladala na tvrdom tréningovom režime, nabrali testovaní športovci, ktorí užívali Clear Muscle, priemerne neuveriteľných 7,4 kg čistej svalovej hmoty. Tí, ktorým bolo podávané iba placebo, jej nabrali len 2,1 kg. A čo viac, súčet maximálnych výkonov pre jedno opakovanie (1RM) na benchpress, mŕtvy ťah a drep sa u osôb užívajúcich Clear Muscle dramaticky zlepšil priemerne o 77 kg, na rozdiel od skupiny s placebom.

Clear Muscle presne vystihuje definíciu "tvorca novej kategórie športovej výživy", na trhu podobný výrobok neexistuje. Je k dispozícii exkluzívne pre značku MuscleTech, má formu čírej tekutiny, ktorá je naplnená v priehľadnej kapsule.

Akonáhle sa dostane do tela, začne účinná zložka Clear Muscle aktivovať anabolické procesy vo svale zvanej "p70S6k / mTOR". mTOR je zásadný indikátor syntézy svalovej bielkoviny , aby mohol sval rásť, musí byť mTOR vždy aktivovaný. Clear Muscle však pôsobí aj ďalším smerom, pomáha blokovať ubikvitin-proteazómová cestu (UPP). Zvyčajne, keď je UPP činná, sval sa rozpadá (katabolizmus). Ak je však UPP inhibovaná, miera rozpadu svalov sa zníži. Každá dávka Clear Muscle razantne naštartuje syntézu bielkovín a zároveň výrazne spomalí rozpad svalov. Telo je tak v stave, v ktorom je úplne ideálne pripravené pre naberanie svalovej hmoty.

Výhody:

  1. Maximálna podpora výkonu a rastu čistej svalovej hmoty
  2. Registrovaná zložka BetaTOR®
  3. Obsahuje 28 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (1 kapsula) vždy ráno, popoludní a večer. V dňoch tréningu užívajte 1 z týchto 3 dávok 30 minút pred tréningom. Neprekraćujte dávkovanie viac ako 3 dávky (3 kapsuly) v priebehu 24 hodín. Pre maximálne výsledky súčasne absolvujte rovnaký tréningový plán, aký bol aplikovaný v 12 týždňovej štúdii Clear Muscle. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (84 kaps.) 84
BetaTOR® (Free acid beta-hydroxy-beta-methylbutyrate) 1 000 mg
Bezvodý betaín 250 mg

Zloženie

Glycerín, modifikovaný potravinový škrob, karagenan, sorbitol, čistená voda, prírodné arómy.

Informácie pre alergikov

Obsahuje kokos.

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte zdravotnými problémami, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO