loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Clear Muscle - Muscletech

Clear Muscle - Muscletech: v tvrdom tréningovom režime, nabrali testovaní športovci, ktorí užívali Clear Muscle, priemerne neuveriteľných 7,4 kg čistej svalovej hmoty.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Prevratná novinka v suplementácii určenej pre budovanie svalov, ktorá vytvára novú, samostatnú kategóriu športovej výživy. Jej hnacou silou je BetaTOR, ktorý dokáže výrazne zvýšiť syntézu bielkovín, zároveň razantne obmedziť katabolizmus a perfektne tak pripraviť telo do stavu ideálneho pre rast svalov a to takého, aký ste ešte nezažili. Jedná sa o úplne novo vytvorený metabolit a derivát voľného leucínu a HMB. Táto ešte nikdy nikde inde nepoužitá zlúčenina otvára cestu k využitiu skutočného, plného potenciálu HMB a jeho úžasnej biologickej dostupnosti, efektívnosti a následne dosiahnutým výsledkom.

Randomizovaná, dvojito zaslepená a placebom kontrolovaná klinická štúdia vykonaná na University of Tampa na skupine veľmi dobre trénovaných kulturistov preukázala úplne impozantné výsledky, lepšie ako akákoľvek iná štúdia, ktorá kedy doteraz bola vykonaná na športovom doplnku na podporu výkonnosti, vrátane proteínov, kreatínov a BCAA. Počas tejto 12 týždňovej klinickej štúdie, ktorá sa zakladala na tvrdom tréningovom režime, nabrali testovaní športovci, ktorí užívali Clear Muscle, priemerne neuveriteľných 7,4 kg čistej svalovej hmoty. Tí, ktorým bolo podávané iba placebo, jej nabrali len 2,1 kg. A čo viac, súčet maximálnych výkonov pre jedno opakovanie (1RM) na benchpress, mŕtvy ťah a drep sa u osôb užívajúcich Clear Muscle dramaticky zlepšil priemerne o 77 kg, na rozdiel od skupiny s placebom.

Clear Muscle presne vystihuje definíciu "tvorca novej kategórie športovej výživy", na trhu podobný výrobok neexistuje. Je k dispozícii exkluzívne pre značku MuscleTech, má formu čírej tekutiny, ktorá je naplnená v priehľadnej kapsule.

ÚPLNE VÝNIMOČNÉ VÝSLEDKY 

Ak sa správne stravujete, trénujete s maximálnym nasadením a intenzitou, získate možnosť všetko podporiť prevratnou novinkou v športovej suplementácii, môžete dosiahnuť absolútne mimoriadnych výsledkov. Presne toto sa stalo skupine veľmi dobre trénovaných športovcov, ktorí podstúpili 12. týždňovú klinickú štúdiu na univerzite vo floridskej Tampe a po dobu testovania užívali presne stanovenú dávku BetaTOR obsiahnutú v Clear Muscle.

PRELOMOVÝ  VÝSKUM NA UNIVERSITY OF TAMPA 

Vedci na prestížnej University of Tampa vykonali randomizovanú, dvojito zaslepenú a placebom kontrolovanú klinickú štúdiu, pri ktorej jednej skupine testovaných subjektov podávali Clear Muscle s účinnou zložkou BetaTOR, zatiaľ čo druhá skupina nevedomky užívala placebo. Obe skupiny prešli 12. týždenným hardcore tréningovým programom, ktorý obsahoval 3-5 dní v posilňovni týždenne (kompletný tréningový program stiahnete na muscletech.com/trainhard). Výsledok bol šokujúci - športovci, ktorí užívali Clear Muscle nabrali za 12 týždňov priemerne neuveriteľných 16,3 libier (7,4 kg) čistej svalovej hmoty, zatiaľ čo tí, ktorým bolo podávané iba placebo, jej nabrali len 4,6lb (2,1 kg) . Takýchto výsledkov doteraz nedosiahol žiadny proteín, kreatín, BCAA ani iná zložka na podporu výkonnosti. Takisto nárast sily bol impozantný - súčet maximálnych výkonov pre jedno opakovanie (1RM) na benchpress, mŕtvy ťah a drep sa u osôb užívajúcich Clear Muscle dramaticky zlepšil, priemerne o 170 libier (77 kg), čo bolo výrazne viac než u skupiny s placebom. 

PODOBNÝ SUPLEMENT NA TRHU NEEXISTUJE 

Clear Muscle s prevratnou revolučnou zložkou zvanú BetaTOR je absolútna novinka v športovej suplementácii. BetaTOR je derivát HMB a metabolit leucínu a má formu voľnej kyseliny. Priehľadná kapsule s čírou tekutinou Clear Muscle značky MuscleTech je prvý a zatiaľ jediný dostupný suplement obsahujúci BetaTOR. Forma voľnej kyseliny umožňuje okamžité trávenie a transport krvným obehom a vynikajúcu schopnosťou vstrebania sa do svalu.

ULTRAKONCENTROVANÁ anabolická SILA 

BetaTOR dodá telu v dvoch malých kapsulách ultrakoncentrovanú anabolickú silu. Jednogramová dávka vyvolá takú anabolickú odozvu ako 200 g skonzumovaného srvátkového proteínu. BetaTOR ale zároveň brzdí katabolizmus, a tak každá jeho dávka generuje pre budovanie svalov celkom mimoriadne účinky.

AKO CLEAR MUSCLE FUNGUJE 

Akonáhle sa dostane do tela, začne účinná zložka Clear Muscle aktivovať anabolické procesy vo svale zvanej "p70S6k / mTOR". mTOR je zásadný indikátor syntézy svalovej bielkoviny , aby mohol sval rásť, musí byť mTOR vždy aktivovaný. Clear Muscle však pôsobí aj ďalším smerom, pomáha blokovať ubikvitin-proteazómová cestu (UPP). Zvyčajne, keď je UPP činná, sval sa rozpadá (katabolizmus). Ak je však UPP inhibovaná, miera rozpadu svalov sa zníži. Každá dávka Clear Muscle razantne naštartuje syntézu bielkovín a zároveň výrazne spomalí rozpad svalov. Telo je tak v stave, v ktorom je úplne ideálne pripravené pre naberanie svalovej hmoty.

Bola vykonaná štúdia, v ktorej odborníci skúmali krátkodobé účinky konzumácie BetaTOR na mechanizmus svalového rastu. Analýzou biochemických ukazovateľov svalového rastu a svalového rozpadu sa preukázalo, že jednorázovým užitím dennej dávky BetaTOR sa zvýšila anabolická aktivita (syntéza svalové bielkoviny) o 70% a rozpad svalov poklesol o 58%. Tieto výsledky skvele dokresľujú celkovú impozantnú silu substancie BetaTOR.

Dávkovanie

Užite dávku (2 kapsule) vždy ráno, popoludní a večer. V dňoch tréningu zoberte jednu z týchto 3 dávok 30 minút pred tréningom. Neberte viac ako 3 dávky (6 kapsúl) v priebehu 24 hodín. Pre maximálne výsledky súčasne absolvujte rovnaký tréningový plán, aký bol aplikovaný v 12 týždňovej štúdii Clear Muscle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 84
Hodnoty jednej dávky
BetaTOR (Free acid beta-hydroxy-beta-methylbutyrate) 1 000 mg
† denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky: Cholín chlorid, hypromelóza, voda, oxid kremičitý.

Upozornenie

Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte zdravotnými problémami, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO