+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

CellMass 2.0 od BSN

Hlavný obrázok CellMass 2.0 od BSN
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Kreatíny


Stručný popis

CellMass 2.0 - BSN: Dokonalý, supermoderný suplement na potréningovú regeneráciu + Výrazné zlepšenie sily, výkonnosti a vytrvalosti.


Popis produktu

Relamný baner Cellmass

  1. Dokonalý, supermoderný suplement na potréningovú regeneráciu
  2. Efektívna obnova a zotavenie svalových vlákien
  3. Doplnenie zásob kreatínu a glutamínu vo svaloch
  4. Výrazné zlepšenie sily, výkonnosti a vytrvalosti

Pri náročnom intenzívnom tréningu čelí namáhané svalstvo obrovskému tlaku a záťaži. Je preto potrebné poskytnúť mu patričnú podporu na uľahčenie a zefektívnenie následnej regenerácie, ktorá je kľúčovým predpokladom pre rast sily a zlepšovanie výkonnosti.

Táto úloha spoľahlivo a presvedčivo zvládne úplne novo poskladaná formula CellMass 2.0, ktorá ponúka 3 typy kreatínov, glutamín, taurín a srvátkový hydrolyzát.

Nasýti vyčerpané svaly a odštartuje proces komplexnej potréningovej regenerácie. Obnovuje a uzdravuje poškodené svalové vlákna, mierni po tréningovú únavu, urýchli celkové zotavenie organizmu, zlepší silu, odolnosť svalov a celkovú telesnú výkonnosť.

Vďaka dostatočnému a úspešnému zotaveniu po náročnom tréningu budete pripravení excelovať aj v tréningu nasledujúci deň. CellMass 2.0 je určený pre všetkých, ktorí chcú mať istotu, že ich tréningové úsilie nepríde na zmar, a že o ich ťažko nadobudnuté svaly bude dobre postarané.


Dávkovanie

Jednu odmerku rozmiešajte v 150 – 200 ml vody. Užívajte dvakrát do dňa. Jednu dávku ráno na lačno, druhú ihneď po tréningu. V netréningový deň užite jednu dávku ráno na lačno.


Tabuľka nutričných hodnôt

Zloženie jednej dávky: (príchuť Watermelon) 1 odmerka (10,5 g)
Počet dávok v balení (525 g): 50
Počet dávok v balení (315 g): 30
Energia 138 kJ/32 kcal
Uhľohydráty 0,5 g
Bielkoviny 7,6 g
Soľ 0,03 g
Sodík 11 mg
CELLMASS®2.0 MASTER BLEND 6,0 g
Creatine Monohydrate 3,0 g
Taurine 1,5 g
L-Glutamine 1,0 g
Glutamic Acid 0,5 g

Zloženie

Taurín, L-Glutamín, Glutamín Peptidy (obsahujú lepok), kreatín monohydrát, čiastočne hydrolyzovaný whey proteín izolát (emulgátor-sójový lecitín), regulátory kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), príchuť a farbivá (červené, modré), sladidlá (acesulfam K, sukralóza).


Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko,sóju(lecitín), glutén. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva  vajcia, arašidy a orechy.

Nie je určené pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy, alebo užívajú akékoľvek lieky. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov, alebo ženy, ktoré zvažujú tehotenstvo, sú tehotné, alebo dojčiace. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU detí a domácich zvierat. Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla.


Hodnotenie

4.5
16 hodnotení

Novinky