+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Cell Stuff - Mega-Pro Nutrition

Hlavný obrázok Cell Stuff - Mega-Pro Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Cell Stuff - Mega-Pro Nutrition: obsahuje všetky účinné látky, ktoré potrebujete pre kvalitný tréning.


Popis produktu

Keď pred niekoľkými rokmi nemenovaná nutričná firma priniesla na trh predtréningový stimulant, zaznamenalo to v športovom a nutričnom svete veľký ohlas. Dnes sú tréningové stimulanty tak bežné, ako proteíny či gainery. Hovorí sa, že keď dvaja robia to isté, nie vždy je výsledok rovnaký. Platí to aj pre doplnky výživy. Tréningové stimulanty sú dnes často koncipované ako absolútne neprehľadné zmesi rôznych suplementov, často použitých v mikrodávkach, pričom účinok tak jednotlivých látok v zmesi, rovnako ako výsledného produktu je viac než sporný.

Cell Stuff je iný!

Už ste sa zamysleli nad tým, čo vlastne má obsahovať kvalitný predtréningový stimulant? Je to kryogénna zmes? Je to myostimulačný hyperkomplex? Je to hypercelulárny aktivátor? Nie, je to ďaleko jednoduchšie! Predtréningový stimulant má predovšetkým obsahovať dostatočné dávky aktívnych látok. Musí obsahovať účinné látky, overené štúdiami a praxou.

Predtréningový stimulant má obsahovať kreatín, mal by mať stimulujúcu zložku (taurín), a mal by obsahovať látky na zlepšenie prekrvenia svalstva (A-AKG).

Mega-Pro prináša na trh práve takýto produkt! Nenájdete v ňom kryogénne zmesi, ani myostimulačné hyperkomplexy. Nehľadajte ani zázračný hypercelulárny aktivátor. Cell Stuff obsahuje všetko to čo potrebujete, aby Váš tréning bol intenzívnejší, Vaše napumpovanie silnejšie ako kedykoľvek predtým a Vaša agresivita a nasadenie neporovnateľné s tým, čo ste doteraz poznali. Cell Stuff obsahuje len odskúšané látky v účinnej koncentrácii!

 


Dávkovanie

Jednu dávku Cell Stuff predstavuje 1 odmerka (= 15g) rozmiešaná v 300ml chladnej vody. Optimálne dávkovanie Cell Stuffu je 15g dvakrát denne, najlepšie 30 minút pred tréningom a po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 dávke (15 g)
Energetická hodnota 53,3 kcal
Tuky 0 mg
Bielkoviny 5 073 mg
Sacharidy 8 160 mg
Stimulačný a NO komplex:
Taurín 1 500 mg
Arginín AKG 375 mg
Energetický komplex:
Carbo Plex:
Fruktóza, maltodextrín, dextróza 8 160 mg
Kreatínový komplex:
Creatine Monohydrate 1 987,5 mg
Creatine Ethyl Ester 1 575 mg
Tri-Creatin Malate 937,5 mg

Zloženie

Cell Stuff obsahuje všetky účinné látky, ktoré potrebujete pre kvalitný tréning! Cell Stuff napumpuje a stimuluje Vaše svaly za pomoci arginín – alfa – ketoglutarátu a taurínu. Cell Stuf obsahuje 3 formy kreatínu, vďaka ktorým dokážete trénovať intenzívnejšie a prekonáte osobné maximá. Pochybuje ešte dnes niekto o tom, že kreatín zvyšuje výkon? V Cell Stuff je okrem kreatín monohydrátu aj kreatín ethyl ester a kreatín malát, ktoré zosilňujú účinok monohydrátovej formy kreatínu. Cell Stuff obsahuje aj tzv. Carbo-komplex, ktorý funguje jednak ako nosič aktívnych látok, jednak dodáva okamžitú energiu pre intenzívny tréning a vďaka stimulácii inzulínu naštartuje anabolické pochody už počas tréningu. Dávka Cell Stuff ihneď po tréningu navyše pomôže okamžite doplniť vyčerpané glykogénové zásoby.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

2.8
1 hodnotenie

Novinky