+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Carnivor Mass - MuscleMeds

Hlavný obrázok Carnivor Mass - MuscleMeds
Carnivor Mass - MuscleMeds
 
 • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Gainery


Stručný popis

Carnivor Mass - MuscleMeds: Dni prázdnych kalórii, ktoré sa ukladajú ako tuk sú preč! Kalórie nestimulujú svalový rast, anabolizmus áno!


Popis produktu

Reklamný baner Carnivor Mass

 • 50 g hydrolyzovaného hovädzieho proteínového izolátu
 • 125 g vysoko aktívnych sacharidov
 • Nabitý kreatínom a BCAA
 • Sugar free
 • Bez laktózy
 • Menej ako 2 g tuku
 • 720 vysoko anabolických kalórii

Vitajte v novej ére budovania svalovej hmoty. Vysokorýchlostná dodávka makronutrientov s dokonalou optimalizáciou inzulínu odlišuje CARNIVOR MASS od všetkých ostatných.

Ako profesionáli vedia „rýchle“ bielkoviny v kombinácii so zvýšenou hladinou inzulínu znamená výbušný svalový anabolizmus. Je to konečne možné! Hovädzí proteínový izolát (BPI) v kombinácii s iSPIKE (technológia duálneho uvoľňovania inzulínu) nebola zakomponovaná do žiadneho produktu na trhu.

BPI – je osvedčený a obľúbený anabolický zdroj proteínov pre mnohých kulturistov. Hovädzí proteínový izolát je schopný poskytnúť rýchlu absorpciu vysoko-koncentrovaných aminokyselín. Je 350% koncentrovanejší na aminokyseliny ako steak a ako srvátka. Obohatený o dávku 5 g kreatínu a ďalšie BCAA pre ešte väčšiu anabolickú moc.


Dávkovanie

 • Hmotnosť cvičenca nad 100 kg: Jednu plnú dávku zmiešajte s 400-600 ml vody a užite okamžite po tréningu.
 • Pri hmotnosti do 100 kg doporučujeme príjimať polovičnú postačujúcu dávku 2 odmerky s 200-400 ml vody okamžite po tréningu.
 • Pre najpohodlnejšiu prípravu miešajte v šejkri. Pre sladšiu chuť pridajte menej vody, pre menej výraznú chuť viacej tekutiny.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej plnej dávky: 4 odmerky (185 g) % DV
Počet dávok v balení: (2 534 g) 14
Počet dávok v balení: (4 600 g) 25
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 720 kcal
Kalórie z tuku 23 kcal
Tuky celkom 2,5 g 4 %
Saturovaný tuk 1,5 g 8 %
Cholesterol 0 mg 0 %
Sacharidy celkom 125 g 42 %
Vláknina 0 g *
Cukry 0 g *
Bielkoviny 50 g 100 %
Chróm 200 mcg 170 %
Sodík 510 mg 21 %
Draslík 215 mg 6 %
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

ISPIKE™ Technology [Consisting Of Insulin-Release-Amplifying Reactive Carbohydrate System (Micronparticulated Maltodextrin, Micronparticulated Waxy Maize, Amylase, Gluco-Amylase) and Insulin-Signal-Amplifying System (Agaricus Blazei, D-Pinitol, 4-Hydroxyisoleucine, Patent-Pending Chromium 454™)], CARNIVOR-BPI™ [Consisting Of Hydrolyzed Beef Protein Isolate, Creatine Monohydrate, L-Glutamine, Branched Chain Amino Acids (BCAAs: L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine) and Anabolic Nitrogen Retention Technology™ Intermediates: GKG (Glutamine-Alpha-Ketoglutarate), OKG (Ornithine-Alpha-Ketoglutarate), AKG (Alpha-Ketoglutarate) and KIC (Alpha-Ketoisocaproate)], Hydrolyzed Beef Gelatin, Cocoa, Medium-Chain Triglycerides (MCTs), Natural And Artificial Flavors, Salt, Acesulfame Potassium, Sucralose and Silicone.


Hodnotenie

5.0
4 hodnotenia

Novinky