loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Carnivor Beef Protein - MuscleMeds

Carnivor Beef Protein (Hovädzí steak proteín) od firmy MuscleMeds je prvý proteín na svete z hovädzieho mäsa!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

  • Prvý hovädzí izolát
  • 350% koncentrovanejší než hovädzí steak a srvátka
  • Minimalizuje hromadenie amoniaku v tele pre väčší svalový rast!
  • 20 krát viac kreatínu než v steaku
  • Pridané BCAA pre zvýšenie anabolických a anti-katabolických účinkov!

Použitím novej technológie je nový Carnivor proteín ešte silnejší. Hovädzí proteínový izolát prináša silu hovädzieho mäsa pre rýchlejšie budovanie svalov!  Obsahuje viac aminokyselín než nájdete v srvátke, mlieku, vajciach, alebo sóji. Carnivor Beef Protein je 350% koncentrovanejší na anabolické aminokyseliny než hovädzia sviečková a pritom neobsahuje žiadny tuk ani cholesterol.

MuscleMeds obsahuje špeciálne navrhnutú technológiu retencie dusíka (ANRT), ktorá recykluje aminokyseliny k ich spätnému využitiu pri budovaní svalovej hmoty a zabraňuje hromadeniu toxických látok, ako je amoniak. Carnivor je jediný proteín s technológiou ANRT zlepšujúcou retenciu dusíka a tým aj rast a výkonnosť svalov.

Carnivor Beef Protein presahuje obsahom kreatínu aj hovädzie mäso! Každá porcia obsahuje 20 krát viac kreatínu ako steak a ihneď naplní vaše svaly pre ich výbušnú silu a rast! Pre ďalšie zvýšenie budovania svalov obsahuje Carnivor vysokú dávku BCAA pre podporu pozitívnej dusíkovej bilancie, zvýšenia syntézy bielkovín, zníženia katabolizmu a zlepšenia športového výkonu.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: Jednu odmerku zmiešajte s 200-250 ml vody a konzumujte dvakrát denne. Jednu dávku ihneď po tréningu a druhú počas dňa, alebo pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť čokoláda) 1 odmerka (37g) % DV
Počet dávok v balení: 56
Počet dávok v balení: 28
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 124 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuk celkom 0 g 0 %
Saturovaný tuk 0 g 0 %
Trans tuk 0 g *
Cholesterol 0 mg 0 %
Sacharidy celkom 8 g 4 %
Vláknina 0 g 0 %
Cukry 0 g *
Bielkoviny 23 g 46 %
Sodík 44 mg 2 %
Draslík 6 mg < 1 %
Vitamín A 80 iu 2 %
Vitamín C 25 mg 41 %
Tiamín 0,1 mg 6 %
Riboflavín 0,2 mg 11 %
Niacín 8,2 mg 41 %
Vitamín B6 6,5 mg 325 %
Vitamín B12 100 mcg 1 666 %
Vápnik 23 mg 2 %
Fosfor 20 mg 2 %
Magnézium 2 mg < 1%

Zloženie

Ostatné zložky: Carnivor BPITM, [hydrolyzovaný hovädzí proteínový izolát, kreatín monohydrát, BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), ANRT technologyTM: GKG (glutamín alfa-ketoglutarát-), OKG (ornitín-alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát), (Alpha-Ketoisocaproate)], hydrolyzovaná želatína, maltodextrín, kakao, prírodné a umelé arómy, soľ, oxid kremičitý, acesulfam draselný a sukralóza.

Upozornenie

Určené ako doplnok výživy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO