+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Carnitine X50 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok Carnitine X50 - Dex Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Prípravok s tekutým dobre vstrebateľným L-karnitínom.


Popis produktu

Za prítomnosti vitamínu C sa z lyzínu a metionínu tvorí v pečeni a obličkách l-karnitín. Je to neesenciálna aminokyselina, ktorá na seba viaže mastné kyseliny v tukoch a transportuje ich do mitochondrií. V nich tukové bunky oxidujú a stáva sa z nich zdroj energie. L-karnitín zlepšuje zdravie kardiovaskulárneho systému, pretože odburáva aj skryté tuky, ktoré sa ukladajú na vnútorných orgánoch.

Výhody:

  1. Napomáha pri chudnutí
  2. Obsahuje 2 000 mg L-karnitínu v 1 dávke
  3. Až 50 dávok

Dávkovanie

Jednorazovú dávku, 10 ml (odmerajte pomocou odmerky priloženej k baleniu) užívajte iba raz za deň, najlepšie 30 min. pred jedlom alebo tréningom. Pred použitím pretrepte. Výrobok sa môže rozpustiť vo vode.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 10 ml
Počet dávok v balení: (500 ml) 50
L-karnitín 2 000 mg

Zloženie

voda, l-karnitín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), arómy, konzervačná látka (kyselina sorbová), sladidlá (acesulfám K, sukralóza), farbivo (košenila).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky