loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

C4 Ultimate - Cellucor

Predtréningovka z radu Cellucor C4 teraz vo verzii Ultimate.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Prémiový doplnok s obsahom kľúčových zložiek v klinicky overených dávkach je zárukou energie, koncentrácie, napumpovania a vytrvalosti. 

 • Citrulín je prekurzorom arginínu v tele. Jeho úlohou je zlepšiť prietok krvi.
 • CarnoSyn verzia Beta-alanínu je rešpektovaná a dobre študovaná verzia. Beta-alanín je v súčasnosti v predtréningových prípravkoch asi taký populárny ako kofeín. Je to preto, že je za tým solídny výskum, ktorý dokazuje, že môže pomôcť pri svalovej vytrvalosti a tlmiť kyselinu mliečnu. To vám môže pomôcť mať celkovo lepšie tréningy. Beta-alanín je zložka, ktorú by ste mali užívať denne, dokonca aj v dňoch bez tréningu.
 • Mikronizovaný kreatín monohydrát je rokmi overenou zložkou s cieľom podporiť vytrvalosť a silu.
 • Taurín môže pomôcť regulovať elektrolyty a byť užitočný pri hydratácii.
 • N-acetyl-L-tyrozín je zložka zlepšujúca kognitívne funkcie.
 • Kofeín je účinným stimulantom na oddialenie únavy, podporu koncentrácie a zamerania.
 • Rozchodnica ružová je známym adaptogénom, ktorý dokáže telu pomôcť vyrovnať sa so stresom a zvládnuť náročné situácie, akým silový tréning rozhodne je.
 • Kakaovník pravý  - kakaové bôby podporujú koncentráciu, u seniorov zlepšujú mozgovú činnosť, prekrvujú mozog, navodzujú pocit šťastia a dobrej nálady.
 • Všehoj ázijský zvyšuje mentálnu i fyzickú výkonnosť a koncentráciu. Môže tlmiť prejavy únavy. Priaznivo vplýva aj na činnosť mozgu a pamäť. Pôsobí ako adaptogén so stimulačným účinkom.

Výhody:

 1. Komplexný doplnok pred tréningom
 2. Ochutená prášková forma
 3. Balenie vystačí na 20 tréningov

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (20,5 g) s 200-250 ml vody a užívajte 20-30 minút pred tréningom. Citlivé osoby môžu pociťovať neškodné mravčenie. Je to spôsobené prítomnosťou beta-alanínu v produkte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 20,5 g
Počet dávok v balení: (410 g) 20
Vitamín C 75 mg
Nikotínamid 3 mg
Vitamín B6 1 mg
Kyselina listová 200 µg
Vitamín B12 2,5 µg
L-citrulín DL-malát 6 000 mg
CarnoSyn® beta-alanín 3 200 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 3 000 mg
Betaín bezvodý 1 500 mg
Arginín alfa-ketoglutarát 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
N-acetyl-L-tyrozín 400 mg
Kofeín bezvodý 300 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej 200 mg
Extrakt zo semien kakaovníka pravého 100 mg
Extrakt z koreňa všehoja ázijského 30 mg

Zloženie

Cherry Limeade: L-citrulín, CarnoSyn® beta-alanín, mikronizovaný kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), betaín bezvodý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, plnivo (polydextróza), arómy, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), regulátor kyslosti (citran trisodný), rozchodnica ružová extrakt z koreňa (rhodiola rosea), extrakt zo semien kakaovníka pravého (theobroma cacao l.)(štandardizovaný na teobromín), kyselina askorbová (vitamín C), extrakt z koreňa všehoja ázijského (panax ginseng), kyselina listová (vitamín B9), farbivo (allura červená), nikotínamid (niacín), pyridoxín-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12).

Icy Blue Raspberry: L-citrulín, CarnoSyn® beta-alanín, mikronizovaný kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), betaín bezvodý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, plnivo (polydextróza), arómy, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), regulátor kyslosti (citran trisodný), rozchodnica ružová extrakt z koreňa (rhodiola rosea), extrakt zo semien kakaovníka pravého (theobroma cacao l.)(štandardizovaný na teobromín), kyselina askorbová (vitamín C), extrakt z koreňa všehoja ázijského (panax ginseng), kyselina listová (vitamín B9), farbivo (briliantová modrá FCF), nikotínamid (niacín), pyridoxín-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12).

Orange Mango: L-citrulín, CarnoSyn® beta-alanín, mikronizovaný kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), betaín bezvodý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, plnivo (polydextróza), arómy, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), regulátor kyslosti (citran trisodný), rozchodnica ružová extrakt z koreňa (rhodiola rosea), farbivo (beta-karotén), extrakt zo semien kakaovníka pravého (theobroma cacao l.)(štandardizovaný na teobromín), kyselina askorbová (vitamín C), extrakt z koreňa všehoja ázijského (panax ginseng), kyselina listová (vitamín B9), nikotínamid (niacín), pyridoxín-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12).

Strawberry Watermelon: L-citrulín, CarnoSyn® beta-alanín, mikronizovaný kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), betaín bezvodý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a fosforečnan vápenatý), arginín-alfa-ketoglutarát, taurín, plnivo (polydextróza), arómy, N-acetyl L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfám draselný a sukralóza), regulátor kyslosti (citran trisodný), rozchodnica ružová extrakt z koreňa (rhodiola rosea), extrakt zo semien kakaovníka pravého (theobroma cacao l.)(štandardizovaný na teobromín), kyselina askorbová (vitamín C), extrakt z koreňa všehoja ázijského (panax ginseng), kyselina listová (vitamín B9), farbivo (allura červená), nikotínamid (niacín), pyridoxín-5-fosfát (vitamín B6), metylkobalamín (vitamín B12).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Vysoký obsah kofeínu - 300 mg v 1 dávke (20,5 g). Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodný pre diabetikov. Konzultujte užívanie so svojím lekárom predtým ako začnete užívať tento doplnok, v prípade, ak užívate lieky na predpis alebo aj voľnopredajné, rovnako ak ste v liečbe alebo je u vás/v rodinnej anamnéze riziko vzniku ochorenia. Nekombinujte s inými stimulantmi alebo inými zdrojmi kofeínu. Neprekračujte príjem kofeínu 400 mg denne zo všetkých zdrojov. Prestaňte užívať a kontaktujte lekára, ak sa u vás objaví neobvyklá nežiaduca reakcia. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov bez prestávky. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje odmerku, na presné odváženie použite váhu. Môže obsahovať hrudky, ktoré nie sú závadou produktu. Lyžicou ich jemne rozmiešajte.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO