+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Black Burn - Stacker 2

Hlavný obrázok Black Burn - Stacker 2
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
120 kaps.33.22 €10%29.90 €


Stručný popis

Black Burn - Stacker 2: Ak sa naozaj chcete zbaviť aj posledných kíl navyše a získať super pevné a vytvarované telo, určite sa rozhodnite pre Black Burn - najsilnejší a najúčinnejší spaľovač tukov, ktorý v súčasnosti trh ponúka.


Popis produktu

Značka STACKER-2 sa stala legendou, keď sa len pred niečo vyše desať rokov na celom svete presadila vďaka najsilnejším a najkvalitnejším spaľovačom tukov. Tento legendárny status neskôr potvrdila, keď na trh priniesla bestsellery ako Stacker 4 či 7-Phenylstack. Po rokoch intenzívneho výskumu Stacker prichádza na trh s prípravkom exkluzívne pre kulturistov: STACKER-2 Black Burn. Ide o „hard core“ prípravok od Stacker: silnejší ako kedykoľvek predtým a bezpochyby najlepší a najúčinnejší spaľovač tukov súčasnosti. A výsledky výskumu to dokazujú!

  • Najsilnejší spaľovač tukov v Spojených štátoch.
  • Extrémne zvýšenie rýchlosti metabolizmu.
  • Dodáva a energiu a potláča hlad.
  • Znižuje pomer telesného tuku rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
  • Schudnite až 2 kg týždenne.
  • Získajte pevné vypracované brucho.

Príprava účinného spaľovaču tukov znie jednoduchšie ako v skutočnosti je. Nejde pritom ani tak o látky v každej kapsule, ako skôr o kvalitu extraktov (kvantitu aktívnych alkaloidov) v kombinácii so správnym pomerom každej ingrediencie. Zatiaľ čo iní výrobcovia vyvíjajú zloženie svojich prípravkov na papieri, Stacker ide oveľa ďalej. Spoločnosť investuje enormný čas a úsilie do získavania extraktov, ktoré majú až troj- či štvornásobne vyšší obsah aktívnych alkaloidov na gram. Zloženie sa po vytvorení dôkladne testuje ohľadom účinkov, ktoré môžte sami cítiť (zvýšenie energie, potlačenie pocitu hladu), ako aj ohľadom hlavného cieľa prípravku, ktorým je stimulácia spaľovania tukov.


Dávkovanie

Pred každým hlavným jedlom užite 2 kapsuly prípravku Black Burn, t. j. 2 pred raňajkami, 2 pred obedom a 2 pred večerou. Neužívajte viac ako 6 kapsúl denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: 60
Black P.E.A. 400mg
Rastlinný extrakt akacia rigidula (B-fenyletylamín, 3,5-Dimetoxytyramín, 4-Metyl-2-Pyridiamín, 2-Cyclohexyletylamín, 4-Hydroxy-Fenetylamín, Tyramin, Hordenín)
Čajovník čínsky (obsah 80% Polyfeloly, 60% EGC, DL-C, EGCG, EC, OCG, ECG) (z listov)
Kôra z vŕby bielej (Salix alba, 25% Salicín)
Vitamin B6 (2.4 mg) (ako Pyridoxín-Hydrochlorid)
Vitamin B12 (7.2 mcg) (ako kyanokobalamín)
Black XTR-B 370 mg
Výťažok zo semien hrozna (80% Proantokyanidínov)
Výťažok z kaktusu (12:1)
Guarana (Semená)
Výťažok z plodov papriky ročnej
Ženšen (koreň)
Výťažok zo semien Cissu Quadrangularis
Kofeín (bezvodý) 300 mg

Zloženie

Želatína, čierny oxid železitý, oxid titaničitý.


Upozornenie

V žiadnom prípade neprekračujte odporúčané dávkovanie (max. 6kps na deň), nekombinujte s alkoholom! Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky