+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Beta Alanine - Infinite Labs

Hlavný obrázok Beta Alanine - Infinite Labs
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Beta Alanine - Infinite Labs: Zvládnite o pár opakovaní v sérii navyše, vydržte intenzívny šprint o chvíľu dlhšie, zdvihnite o pár kíl väčšiu váhu.


Popis produktu

Neuveriteľný silový výkon, dlhšie a tvrdšie tréningy.

Zvládnite o pár opakovaní v sérii navyše, vydržte intenzívny šprint o chvíľu dlhšie, zdvihnite o pár kíl väčšiu váhu. Navýšenie hladiny karnozínu vo svalových bunkách beta alanínom prináša celý rad benefitov v priebehu tréningu, či už ide o tréning silový, či vytrvalostný. Beta alanín umožňuje väčšie prírastky svalovej hmoty, zlepšuje vytrvalosť a odďaľuje únavu a vyčerpanie svalov.

Pri tréningu, najmä tom vysoko intenzívnym, sa v tele kumuluje veľké množstvo vodíkových iónov, ktoré vytvárajú kyslé prostredie vo svaloch. Takéto prostredie znižuje schopnosť svalovej kontrakcie a rýchlo redukuje vašu výkonnosť. Neschopnosť udržiavať opakovanie silných svalových kontrakcií a tlačiť telo za hranice možností razantne brzdí a obmedzuje stav preťaženie vašich svalov, ktorý je nevyhnutnou podmienkou ich ďalšieho rastu.

Tým, že zachováte požadovanú hodnotu pH vo vašich svaloch, budete schopní vykonávať silné kontrakcie dlhšiu dobu a tým docielite väčšieho prírastku svalovej hmoty.


Dávkovanie

Užívajte 1 - 6 kapsúl denne. Určené pre športovú výživu, neslúži ako náhrada pestrej stravy.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Beta-alanín 3 000 mg *
* Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky: Fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý. 


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.5
2 hodnotenia

Novinky