loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Beauty Booster - Extrifit

Doplnok pre ženy, synonymum pre krásnu, jemnú a hladkú pleť, silné a lesklé vlasy a zdravé a pevné nechty.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Beauty Booster z radu WOMEN LINE obsahuje špeciálne zostavený komplex látok, určených pre podporu normálneho stavu pleti, vlasov a nechtov, ich kvality a krásy. Jedná sa multikomponentný produkt, obsahujúci zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a špeciálne zvolených prírodných výťažkov. Ich účinky sa neobmedzujú len na pleť, vlasy a nechty, sú ďaleko komplexnejšie.

Reprezentantkou tejto rady je Sabina Pleváková, ktorá je členkou elitného Extrifit Teamu a jednou z najúspešnejších a najkrajších súťažiacich kategórie bikini fitnes. A to na celosvetovej bikini fitnes scéne! Sabina sa významne podieľala na vývoji ženskej produktovej rady, ktorá nesie názov WOMEN LINE BY SABINA PLEVÁKOVÁ. Aktívne tiež spolupracovala na tvorbe receptúr a produkty osobne a dlhodobo testovala.

Pokiaľ chcete dosiahnuť požadované výsledky pri cvičení vo fitness, diétny program je často nevyhnutný. Vyžaduje to extrémnu vôľu a disciplínu. Redukcia stravy môže so sebou niesť aj riziko zníženého príjmu niektorých látok ako sú vitamíny, minerály, esenciálne mastné kyseliny a ďalšie. Tomuto deficitu je vhodné predísť užívaním vhodných a správne zvolených doplnkov stravy. Nedostatok uvedených látok v strave a intenzívny tréning sa môže prejaviť aj na kvalite pleti, vlasov a nechtov, čo si žiadna žena nepraje! 

Účinné látky:

 • Kolagén rybieho pôvodu je základná zložka spojivových tkanív s vysokou biologickou dostupnosťou. Najvhodnejší a najúčinnejší kolagén pre pevnosť a silu nechtov a vlasov a zdravý vzhľad pleti je práve rýbí kolagén.
 • Metionín je esenciálna aminokyselina, významná pre rad procesov v ženskom tele, v produkte Beauty Booster je dávka 500 mg metionínu v dennej dávke.
 • Kyselina hyalurónová je významná stavebná zložka spojivového tkaniva, až 50 mg v dennej dávke.
 • Inositol je zásadný stavebný prvok fosfolipidov a biomolekúl v ľudskom tele.
 • Chaluha bublinatá (riasa) prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a znižuje chuť do jedla, podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a funkciu hormonálneho systému.
 • Ginkgo biloba prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje kognitívne funkcie, mikrocirkuláciu krvného systému a pôsobí ako antioxidant.

Vitamíny:

 • Tiamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, prispieva k normálnej činnosti srdca.
 • Riboflavín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky, k udržaniu normálnych červených krviniek a k normálnemu metabolizmu železa, prispieva k udržaniu dobrého zraku a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, prispieva k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Biotín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.
 • Kyselina pantoténová prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, k zníženiu vyčerpania a únavy a k normálnej mentálnej činnosti.
 • Pyridoxín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, k normálnej tvorbe červených krviniek a funkcii imunitného systému.
 • Kyselina listová prispieva k správnej syntéze aminokyselín, k normálnej krvotvorbe a k normálnemu metabolizmu homocysteínu, prispieva k správnej funkcii psychiky, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Kobalamín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky, prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Vitamín C prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí a chrupaviek, ďasien, zubov a kože, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a k správnej funkcii psychiky.
 • Vitamín A prispieva k normálnemu metabolizmu železa, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku, k normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese špecializácie buniek.
 • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Minerály:

 • Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu sacharidov, mastných kyselín a makroživín, prispieva k normálnej syntéze bielkovín a k normálnemu metabolizmu vitamínu A, k správnej kognitívnej funkcii, k správnej syntéze DNA a k normálnej plodnosti a reprodukcii, prispieva tiež k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky.
 • Meď prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej pigmentácii vlasov a pokožky, k normálnemu prenosu železa v tele a k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výhody:

 1. Komplexný doplnok pre zdravie a krásu ženy
 2. S vitamínmi, minerálmi a ďalšími účinnými zložkami
 3. Odporúčaný a testovaný Sabinou Plevákovou

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne. Dennú dávku si rozložte v priebehu dňa.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 22
Energetická hodnota 61 kJ/14 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0,2 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 2,9 g
Soľ 0,02 g
Obsah účinných látok:
Kolagén rybieho pôvodu 2 500 mg
Metionín 500 mg
Kyselina hyaluronová 50 mg
Inositol 30 mg
Chaluha bublinatá (riasa) 20 mg
Ginkgo biloba 10 mg
-obsah flavonoglykozidov 24 %
- obsah terpenolaktónov 6 %
Obsah vitamínov:
Vitamín C 80 mg
Vitamín B3 (nikotínamid) 24 mg
Vitamín B5 (kyselina D-pantoténová) 6 mg
Vitamín E 6 mg
Vitamín B2 (riboflavín) 1,4 mg
Vitamín B6 (pyridoxín HCl) 1,4 mg
Vitamín B1 (tiamín monononitrát) 1,1 mg
Vitamín A (vitamín A acetát) 400 mcg
Kyselina listová 200 mcg
Vitamín B7 (biotín) 75 mcg
Vitamín B12 (kobalamín) 2,5 mcg
Obsah minerálov:
Zinok (glukonát zinočnatý) 5 mg
Selén (seleničitan sodný) 27,5 mcg
Meď (glukonát meďnatý) 500 mcg

Zloženie

Kolagén rybieho pôvodu, metionín, vitamín C, kyselina hyaluronová, inozitol, vitamín B3 (nikotínamid), chaluha bublinatá (riasa), ginkgo biloba (obsah flavonoglykosidov 24 %, obsah terpenolaktónov 6 %), vitamín E, vitamín B5 (kyselina D-pantothenová), zinok (zdroj glukonát zinočnatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín HCl), vitamín B1 (tiamín mononitrát), meď (zdroj glukonát meďnatý), vitamín A (vitamín A acetát), kyselina listová, vitamín B7 (biotín), selén (zdroj seleničitan sodný), vitamín B12 (kobalamín), kapsula (želatína, prírodné farbivo (oxid titaničitý), minerálne farbivo (oxid železitý), prírodná leštiaca látka (šelak)).

Informácie pre alergikov

Obsahuje surovinu pochádzajúcu z rýb.

Upozornenie

Kvôli obsahu Gingko biloba môže znižovať zrážanlivosť krvi. Doplnok stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO