loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Be Line Huge - Amarok Nutrition

Perfektná kombinácia sacharidov a pokročilého kreatínového komplexu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Využitie 3 najrozvinutejších foriem kreatínu, ktoré sú k dispozícii na rast svalov, zvýšenie sily a urýchlenie regenerácie.

Kreatín napomáha, aby mohli byť vaše tréningy ťažšie, plné sily, energie, väčšej rýchlosti a rýchlejšej regenerácie. Stimuluje svalovú hmotu, pôsobí ako podporný systém na zabránenie poranenia svalov a napomáha ich obnove. Vyskytuje sa prirodzene v tele a tiež sa nachádza v malých množstvách v potravinových zdrojoch, ako je napr. červené mäso.

Trikreatín malát bol vytvorený športujúcimi vedcami, aby bol ideálnym variantom kreatínu pre športovcov s výkonom a vytrvalosťou založený na schopnosti pomôcť zlepšiť silu a skrátiť čas na zotavenie medzi sériami cvičenia. Trikreatín malát je tiež preferovanou voľbou kreatínu pre kulturistov, crossfitterov a tých, ktorí sa podieľajú na intenzívnom tréningu. Je to preto, že zatiaľ čo monohydrát kreatínu pomôže zlepšiť energiu molekuly a tým aj sily svalov, pridanie kyseliny jablčnej zlepšuje svalovú vytrvalosť tým, že pomáha telu uvoľňovať energiu z potravy.

Kreatín hydrochlorid (HCl) je forma soli kreatínu, čo umožňuje väčšiu rozpustnosť a zvýšenú biologickú dostupnosť ako bežný monohydrát kreatínu. Štúdia, ktorú vykonala nezávislá spoločnosť v Tennessee - USA, zistila, že kreatín hydrochlorid je vo vode 59-násobne rozpustnejší ako monohydrát kreatínu.

Výhody:

  1. Pokročilá predtréningová matica
  2. Sacharidový energetický "shoot"
  3. Dynamický výkon a veľkosť

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (10 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte v šejkri po dobu 30 sekúnd. Užívajte ideálne na prázdny žalúdok pred alebo po tréningu. Pre najlepšie výsledky užívajte druhú dávku pred spaním. V netréningové dni užívajte medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical) 10 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (300 g) 30
Zmes kreatínov 4 500 mg
z toho kreatín monohydrát 2 200 mg
z toho trikeatín malát 1 800 mg
z toho kreatín hydrochlorid (HCl) 500 mg
Nízkoglykemický sacharidový matrix 4 500 mg
Sacharidy 4 500 mg
z toho cukry 4 500 mg

Zloženie

Tropical: Kreatín monohydrát, tri-kreatín malát (TCM), kreatín hydrochlorid HCL, glukózové polyméry, kukuričný škrob, dextróza, kyselina jablčná, farbivo (beta-karotén E160a), sladidlo extrakt z listov stévie.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Výrobca

Amarok Nutrition Ltd., 134 Swarcliffe Avenue - Leeds LS15 5NH, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO