+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

BCAA Turbo X1 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok BCAA Turbo X1 - Dex Nutrition
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
50 ml.Cherry1.50 €20%1.20 €


Stručný popis

Tekuté rozvetvené aminokyseliny s pridaným L-citrulín malátom a Beta-alanínom.


Popis produktu

BCAA alebo tiež aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú tvorené skupinou 3 esenciálnych aminokyselín, L-leucín, L-valín a L-izoleucín. Zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. V kombinácii s tréningom majú BCAA antikatabolický (zabraňujú odburávaniu svalov) a anabolický účinok (podporujú svalový rast). BCAA dokážu zároveň oddialiť pocit únavy a znižujú aj tvorbu kyseliny mliečnej.

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Tým napomáha zlepšeniu výkonnosti a sily, a zväčšeniu objemu práce, ktorú ste schopní vykonať počas intenzívneho tréningu.

L-citrulín malát je rovnako aminokyselina. Dokáže zlepšiť prekrvenie, podporuje vitalitu a energiu. Vďaka regulácii prekrvenia aj zlepšeniu prenosu kyslíka a príjmu glukózy napomáha k získaniu silnejších a väčších svalov. Rovnako tak odstránením nahromadeného amoniaku znižuje fyzickú únavu a zlepšuje kondíciu pri náročnom výkone. Podporuje zvýšenie vytrvalosti a to prostredníctvom zvýšenia energie priamo vo svalových vláknach.

Taurín vzniká v tele z aminokyseliny metionínu a cysteínu. Nachádza sa vo väčšine buniek a v svalovine. Priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

Kofeín je známym stimulantom, dokáže zlepšiť koncentráciu a oddialiť pocit únavy.

Výhody:

  1. Zlepšujú výdrž
  2. Zvyšujú výkonnosť
  3. Podpora rastu novej svalovej hmoty
  4. Praktické balenie v ampulke

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 50 ml. Jednu dávku, 50 ml (1 ampulka) užívajte iba raz za deň, 30 min. pred tréningom. Pred užitím pretrepte. Obsah ampulky sa môže rozpustiť vo vode.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 50 ml
Počet dávok v balení: (50 ml) 1
BCAA 2:1:1 3 000 mg
z toho L-leucín 1 500 mg
z toho L-izoleucín 750 mg
z toho L-valín 750 mg
EnergyON 4 150 mg
Beta-alanín 2 000 mg
L-citrulín malát 1 000 mg
z toho L-citrulín 560 mg
Taurín 1 000 mg
Bezvodý kofeín 150 mg

Zloženie

Voda, BCAA 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), energyON (beta-alanín, l-citrulín malát, taurín, kofeín bezvodý), arómy, zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), konzervačná látka (kyselina sorbová), sladidlá (cyklamáty, acesulfám K, sukralóza, sacharíny), farbivo (košenila).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Jednorazová konzumácia Beta-alanínu v množstve vyššom než 800 mg môže vyvolať mravčenie a znecitlivenie.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky