loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

BCAA Turbo X1 - Dex Nutrition

Tekuté rozvetvené aminokyseliny s pridaným L-citrulín malátom a Beta-alanínom.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

BCAA alebo tiež aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú tvorené skupinou 3 esenciálnych aminokyselín, L-leucín, L-valín a L-izoleucín. Zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. V kombinácii s tréningom majú BCAA antikatabolický (zabraňujú odburávaniu svalov) a anabolický účinok (podporujú svalový rast). BCAA dokážu zároveň oddialiť pocit únavy a znižujú aj tvorbu kyseliny mliečnej.

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Tým napomáha zlepšeniu výkonnosti a sily, a zväčšeniu objemu práce, ktorú ste schopní vykonať počas intenzívneho tréningu.

L-citrulín malát je rovnako aminokyselina. Dokáže zlepšiť prekrvenie, podporuje vitalitu a energiu. Vďaka regulácii prekrvenia aj zlepšeniu prenosu kyslíka a príjmu glukózy napomáha k získaniu silnejších a väčších svalov. Rovnako tak odstránením nahromadeného amoniaku znižuje fyzickú únavu a zlepšuje kondíciu pri náročnom výkone. Podporuje zvýšenie vytrvalosti a to prostredníctvom zvýšenia energie priamo vo svalových vláknach.

Taurín vzniká v tele z aminokyseliny metionínu a cysteínu. Nachádza sa vo väčšine buniek a v svalovine. Priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

Kofeín je známym stimulantom, dokáže zlepšiť koncentráciu a oddialiť pocit únavy.

Výhody:

  1. Zlepšujú výdrž
  2. Zvyšujú výkonnosť
  3. Podpora rastu novej svalovej hmoty
  4. Praktické balenie v ampulke

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 50 ml. Jednu dávku, 50 ml (1 ampulka) užívajte iba raz za deň, 30 min. pred tréningom. Pred užitím pretrepte. Obsah ampulky sa môže rozpustiť vo vode.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 50 ml
Počet dávok v balení: (50 ml) 1
BCAA 2:1:1 3 000 mg
z toho L-leucín 1 500 mg
z toho L-izoleucín 750 mg
z toho L-valín 750 mg
EnergyON 4 150 mg
Beta-alanín 2 000 mg
L-citrulín malát 1 000 mg
z toho L-citrulín 560 mg
Taurín 1 000 mg
Bezvodý kofeín 150 mg

Zloženie

Voda, BCAA 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), energyON (beta-alanín, l-citrulín malát, taurín, kofeín bezvodý), arómy, zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), konzervačná látka (kyselina sorbová), sladidlá (cyklamáty, acesulfám K, sukralóza, sacharíny), farbivo (košenila).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Jednorazová konzumácia Beta-alanínu v množstve vyššom než 800 mg môže vyvolať mravčenie a znecitlivenie.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK