+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

BCAA - Megabol

Hlavný obrázok BCAA - Megabol
 

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
454 gTutti Frutti24.14 €30%16.90 €


Stručný popis

BCAA - Megabol: Infinity BCAA je jeden z najvyspelejších aminokyselinových výživových doplnkov vhodných pre rýchle budovanie kvalitnej svalovej hmoty.


Popis produktu

Výrobok obsahuje iba aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín).

Tieto aminokyseliny sú základnou stavebnou látkou svalovej hmoty, majú anabolický efekt a urýchľujú svalovú regeneráciu.

  • zvyšujú silu
  • stimulujú rast svalov
  • zabraňujú redukcii svalov
  • urýchľujú regeneráciu

11:2:2 AAR (Advanced Amino Ratio) je jedinečný pomer troch najdôležitejších amikokyselín, L-leucínu, L-valínu, L-izoleucínu, vytvorený odborníkmi v športovej výžive. Precízne zvýšený podiel L-leucínu je najnovším trendom v BCAA suplementácii, odkedy sa zistilo, že L-leucín ma najväčší anabolický potenciál z pomedzi týchto troch aminokyselín.

9-OXO je odpoveďou na aktuálne zakázané prohormóny. Obsahuje Stigmasterin a Brassicasterol, ktorý je taktiež známy ako ergosta-5,22-dien-3β-ol, získané z prírodných zdrojov. Len prírodné a pokrokové látky vám môžu pomôcť bez toho, aby došlo k poškodeniu organizmu.

DMT (Dry Micro-homogenize Technology) je najnovšia technológia vyvinutá s cieľom vytvoriť aminokyselinový výživový doplnok v dokonalej forme. DMT TM robí z Infinity BCAA ten najkvalitnejší a najvyspelejší výrobok na trhu. Vysoko homogenizované a precízne vyberané ingrediencie, vysoký anabolický potenciál a dokonalá chuť robia z Infinity BCAATM bezkonkurenčný produkt na trhu.


Dávkovanie

Jednu plnú odmerku (10,5g) rozmiešajte v 200ml studenej vody. Požívajte 1-2 dávky denne, jednu pred tréningom, druhú pred ľubovoľným jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Počet dávok v balení: 43
Hodnoty jednej dávky
BCAA v pomere 2:1:1 6 300 mg
9-OXO 30 mg

Zloženie

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), 9-OXOTM (Stigmasterin, ergosta-5,22-dien-3β-ol z výťažku sóje), aroma, kyselina jabĺčná – regulátor kyslosti, acesulfam K, sacharin sodný, cyklaman sodný, sacharin sodný, E102- tatrazín.


Hodnotenie

4.2
1 hodnotenie

Novinky