+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

BCAA complex 2200 - Dymatize

Hlavný obrázok BCAA complex 2200 - Dymatize
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

BCAA complex 2200 - Dymatize: Sú vysokokvalitné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom.


Popis produktu

Malé tablety potiahnuté špeciálnym povrchom na ľahšie prehĺtanie. Dymatize BCAA complex 2200 sú vysokokvalitné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v sparávnom kulturistickom pomere.

Pri dlhodobom a vytrvalom cvičení spotrebujú svaly veľké množstvo aminokyselín ako zdroj energie. Z hľadiska energie dáva telo prednosť rozvetveným aminokyselinám (BCAA), ktoré pri tvorbe energie pohotovo nahradzujú glukózu. Vďaka tomu, že svaly začnú využívať BCAA zvyšuje sa ich potreba a v prípade nedostatku si ich telo získava katabolizmom z existujúcej svalovej hmoty. Výskum dokazuje, že doplňovaním rozvetvených aminokyselín je možné predchádzať úbytku svalovej hmoty, znižuje sa celkové potréningové vyčerpanie a zlepšuje sa výkon.


Dávkovanie

Užívajte 2 tablety 30 minút pred tréningom a 2 tablety ihneď po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: v 4 caps.
Počet dávok v balení: (200 caps.) 50
Počet dávok v balení: (400 caps.) 100
Hodnoty jednej dávky
L-Leucin 1 100mg
L-Isoleucin 550 mg
L-Valin 550 mg
Vitamín C 10 mg
Vitamín B6 1,5 mg
Riboflavín 1,7 mg

Zloženie

Maltodextrín, Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, polydextróza, oxid kremičitý, sodná soľ kroskarmelózy, mastenec, krospovidón, magnézium stearát, MCT, hypromelóza.


Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.


Hodnotenie

5.0
2 hodnotenia

Novinky