+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

BCAA 20 K od MEX

Hlavný obrázok BCAA 20 K od MEX
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

BCAA 20 K - MEX: Presným pomerom 6:1:1 a vo vysoko rozpustnej forme je tým pravým doplnkom na budovanie svalov.


Popis produktu

Výskum aminokyselín nás učí, že nie všetky aminokyseliny majú rovnakú hodnotu pre športovcov. K dispozícii je 21 aminokyselín, z toho 8 je takých, ktoré si telo nevie vyrobiť samo a musia byť dodané potravou. Suplementácia jednotlivých aminokyselín je významnejšia ako samotné bielkoviny. K dispozícii sú tri obzvlášť dôležité aminokyseliny pre svalovú energiu a anabolizmus L-leucín, L-izoleucín a L-valín (BCAA).

Sú to jediné aminokyseliny, ktoré sa metabolizujú vo svaloch a nie v pečeni.

Najnovšie výskumy potvrdzujú, že z týchto troch aminokyselín je pre rast svalov najdôležitejší L-leucín. Leucín aktivuje mTOR anabolickú dráhu a dokonca má svoj vlastný špecifický spúšťací anabolický metabolizmus. V niektorých doplnkoch je leucínu veľmi málo a tak nie je možné aktivovať jeho anabolický mechanizmus, alebo produkt obsahuje iné aminokyseliny, ktoré negujú práve jeho účinok.

MEX BCAA 20K je pokročilá anabolická formula, určená pre všetkých, ktorí to s cvičením myslia vážne a pre kulturistov. Presným pomerom 6:1:1 a vo vysoko rozpustnej forme je tým pravým doplnkom na budovanie svalov. Lekársky výskum leucínu potvrdil, že práve dávka 7,5 g je ideálna pre optimálnu aktiváciu prirodzených anabolických ciest.

Len MEX BCAA 20K poskytujú dostatočné množstvo leucínu potrebné pre podporu rastu svalov a rýchlejšie zotavenie. Každou dávkou sa v tele začína vysoko anabolické prostredie po dobu niekoľko hodín. Dve dávky vám poskytnú anabolizmus počas celého dňa. Druhú dávku je ideálne užiť pred spaním.

Výhody MEX BCAA 20K:

  • Ideálny pomer 6:1:1
  • 10 000 mg BCAA v jednej porcii
  • Podpora extrémneho rastu svalov
  • Buduje svalovú silu
  • Rýchla príprava a absorpcia

Dávkovanie

Zmiešajte dve odmerky s 400 ml vody. Pre maximálne rozpustenie miešajte 30-60 sekúnd. Užívajte pred, alebo počas tréningu. Druhú dávku užite pred spaním. Použitie veľmi studenej vody môže brániť rozpustnosti a môže spôsobiť penivosť.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (16,6 g) % DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 16 kcal <1%
Sacharidy celkom 4 g 2 %
Cukry 0 g 0 %
Vitamín B6 0,5 mg 50 %
Sodík 0,05 g 4 %
Draslík 0,1 g 20 %
Mikronizované BCAA (6:1:1)
L-Leucín 7,50 g *
L-izoleucín 1,25 g *
L-valín 1,25 g *
Cell Uptake Matrix 2,0 g *
(Citrulline Malate, Taurine, Glutamine AKG)
*denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky: Kyselina citrónová, maltodextrín, prírodné a umelé arómy, kremičitan vápenatý, citrát draselný, sukralóza, acesulfam-K.


Upozornenie

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia a sóju. Neužívajte ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Ak sa vyskytnú nežiaduce účinky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov.


Hodnotenie

4.8
3 hodnotenia

Novinky